| Total Power | 300W |
|---|---|
| Weight | 12kg |
| Operating Temperature | -25°C To +85°C |
| Dimensions | 510 × 480 × 440mm |
| Battery Runtime | >60 Minutes (Continuous Operation) |
| Application | Airport,Lab Testing / Signal Jammer,Signal Jammer,conference,Control Drone By GPS/GALILEO/GLONASS |
|---|---|
| Output Power | 50W Per Band,50W-100W (47-50dBm),100W (50dBm),100Watts,50w(47dBm) |
| Warranty | 1 Year |
| Weight | 45kg,10.5KG,> 50kg,<4KG,17kg |
| Material | Aluminum And Cooper,Plastic |
| Detection Altitude | 0~1200m |
|---|---|
| FPV Detection Distance | ≥1.5km (supports Real-time Analog Video Viewing) |
| Detection Time | ≤5 Seconds |
| Detection Power Consumption | ≤100W |
| Jamming Response Time | ≤3 Seconds |
| Detection Distance | ≥10km (depends On Working Conditions) |
|---|---|
| Direction Finding Accuracy | ≤±3° |
| Jamming Distance | ≥3km (depends On Working Conditions) |
| Application | Airport,Lab Testing / Signal Jammer,Signal Jammer,conference,Control Drone By GPS/GALILEO/GLONASS |
| Warranty | 1 Year |
| Output Power | 50W Per Band,50W-100W (47-50dBm),100W (50dBm),100Watts,50w(47dBm) |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Color | Black,Black Gray Yellow Green |
| Usage | Police Law Enforcement Military Security,Secuity Equipment |
| Material | Aluminum And Cooper,Plastic |
| Humidity | 30%-95% |
|---|---|
| Operating Temperature | -20°C To +50°C |
| Size | 120×21×10cm |
| Weight | 6Kg |
| Output Power | 60W |
| Screen | 3.5 Inch Color Touch Screen |
|---|---|
| Jamming Distance | 0km~1.5km |
| Detection Distance | 0km~3km |
| Detection Bands | 30MHz~6GHz |
| Weight | ≤9.5kg (Battery Included) |
| Application | Airport,Lab Testing / Signal Jammer,Signal Jammer,conference,Control Drone By GPS/GALILEO/GLONASS |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Usage | Police Law Enforcement Military Security,Secuity Equipment |
| Function | Drone Jammer Block Signal Of Drone,Isolate RF Signal |
| Power Source | Battery |
| Application | Airport,Lab Testing / Signal Jammer,Signal Jammer,conference,Control Drone By GPS/GALILEO/GLONASS |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Function | Drone Jammer Block Signal Of Drone,Isolate RF Signal |
| Material | Aluminum And Cooper,Plastic |
| Control Distance | 1000 Meters,>500m |
| Size | 820×300×80mm |
|---|---|
| Weight | 6.45kg |
| Effective Range | 2000-2500 Meters (depends On Real Environment) |
| Application | Airport,Lab Testing / Signal Jammer,Signal Jammer,conference,Control Drone By GPS/GALILEO/GLONASS |
| Warranty | 1 Year |