| Probe Success Rate | ≥99% |
|---|---|
| Identify Response Times | ≤3s |
| Positioning Accuracy | ≤10m |
| Detection Height | 0m~1000m |
| Detection Frequency | 100MH Z ~6GH Z |
| Directional Panel Antenna | 8dBi |
|---|---|
| Total Output power | 90W |
| Battery Working Time | 60 Minutes |
| Power Consumption | 140W |
| Size | 660X290X50mm |
| Power Supply Mode | Inside Battery 1h: 28V, 5A Or External Battery |
|---|---|
| Total Output power | 125W |
| Power Consumption | 240W |
| Directional Panel Antenna | 8dBi |
| Size | 660X290X50mm |
| Battery Working Time | 40 Minutes |
|---|---|
| Power Consumption | 240W |
| Weight | 4.3KG, Packing Weight:7KG |
| Size | 660X290X50mm |
| Directional Panel Antenna | 8dBi |
| Total Output Power | 220 W |
|---|---|
| Body Size | Body 45*35*25 CM (antenna 6*2 CM) |
| Body Weight | 25.0 Kg |
| Working Temperature | -20℃~75℃ |
| Working Humidity | 35~95% |
| Name | RF Drone Jammer |
|---|---|
| Power Supply | 110-240V AC To 27V DC |
| Output Power | Total 220W (30-50W Per Band) |
| Jamming Radius | 100-1000 Meters (GPS Signal Up To 1000m) |
| Product Weight | Approximately 30kg (with Omni Antennas) |
| Package Size | 480*115*100mm |
|---|---|
| Net Weight | 1.5kg |
| Total Power | 20W |
| Power Supply | AC Adapter 50 To 60Hz (AC110 Or 240V-DC24V) |
| Built-in Battery | 24V4Ah |
| Battery | 27V 56Ah |
|---|---|
| Dimensions | 630×500×350mm (excluding Antennas) |
| Net Weight | 50kg |
| Working Temperature | -30°C To 60°C |
| Total Power | 330W |
| Weight | 4.3KG (Product), 7KG (Packed) |
|---|---|
| Dimensions | 660×290×50mm |
| Directional Panel Antenna | 8dBi |
| Working Temperature | -20°C To +55°C |
| Power Supply | AC220V/DC24V |
| Operating Temperature Range | -20°C To +65°C |
|---|---|
| Resistance | IP52 |
| Relative Humidity | 5%-95% Non-condensing |
| Application | Airport,Lab Testing / Signal Jammer,Signal Jammer,conference,Control Drone By GPS/GALILEO/GLONASS |
| Control Distance | 1000 Meters,>500m |