| Operating Temperature | -20ºC To +55ºC |
|---|---|
| Power Consumption | 240W |
| Unit Weight | 4.3kg (Packing Weight: 11kg) |
| Dimensions | 680 × 300 × 70mm |
| Antenna | 10dBi Gain Panel Antenna |
| Battery | Internal Li-Ion 24AH |
|---|---|
| Operating Temperature | -20°C To +65°C |
| Relative Humidity | 5%-95% Non-condensing |
| Operational Power | 90-260 VAC / 24V DC Internal Power Supply |
| Resistance Rating | IP52 |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
|---|---|
| Power Consumption | 140W |
| Battery Runtime | 30 Minutes |
| Weight | 4.3kg (Product), 7kg (Packaged) |
| Power Supply | Internal Battery: 28V, 5A (1 Hour) Or External Battery |
| Power Output | 37dbm |
|---|---|
| Power Supply | Built-in 24V, 8A Battery (120 Minutes Continuous Operation) |
| Application | Airport,Lab Testing / Signal Jammer,Signal Jammer,conference,Control Drone By GPS/GALILEO/GLONASS |
| Warranty | 1 Year |
| Material | Aluminum And Cooper,Plastic |
| Operating Temperature | -20ºC To +55ºC |
|---|---|
| Weight | 4.3KG (Device), 7KG (Packed) |
| Dimensions | 660*290*50mm |
| Battery Runtime | 40-50 Minutes |
| Total Output Power | 100W |
| Power Supply Mode | Inner Battery: 24V, 5AH |
|---|---|
| Working Temperature | -20ºC To +55ºC |
| Weight | 5.2KG (Packing Weight: 8KG) |
| Size | 340*270*150mm |
| Inner Antenna | 6-8dBi Gain |
| Battery Life | 45-70 Minutes |
|---|---|
| Power Consumption | 55W |
| Weight | 2KG (Device), 3.6KG (Packed) |
| Dimensions | 277×80×51mm |
| Operating Temperature | -20℃ To +55℃ |
| Working Temperature | -22°C To +70°C |
|---|---|
| Weight | 22kg |
| Size | 50*300*100mm (bracket Width: 10cm) |
| Charging Time | 3-4 Hours (built-in Lithium Battery) |
| Use Time | 45-70 Minutes |
| Weight | 2.5 Kg |
|---|---|
| Antenna Gain | 10dBi |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Power Supply | 165W |
| Package Size | 580×420×23mm |
| Application | Airport,Lab Testing / Signal Jammer,Signal Jammer,conference,Control Drone By GPS/GALILEO/GLONASS |
|---|---|
| Material | Aluminum And Cooper,Plastic |
| Size | Middle Size,320*200*460mm,76*20*26cm,37.5*29*10cm |
| Control Distance | 1000 Meters,>500m |
| Dimension | 210*110*25 (mm) |