| Main Unit Weight | 45kg |
|---|---|
| Dimensions | 513*462*233mm |
| Omni Antennas | 8 Units |
| Humidity Range | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +65°C |
| Charging Method | 29.4V Charging Adapter |
|---|---|
| Total Output Power | 135W |
| Jamming Distance | 2.5-3km (Mavic 2) |
| Battery Working Time | 40 Minutes |
| Weight | 4.35kg |
| Working Temperature | -20℃ To 75℃ |
|---|---|
| Body Weight | 25.0 Kg |
| Total Output Power | 220W |
| Working Humidity | 35-95% |
| Body Size | Body 45×35×25 CM (antenna 6×2 CM) |
| Humidity | 30%-95% |
|---|---|
| Operating Temperature | -20ºC To +70ºC |
| Battery Runtime | 1.5 Hours (24V, 24A) |
| Main Unit Weight | 16.8Kg |
| Power Supply | AC90-260V, DC24-28V |
| Dimension | 362.8×310×130mm (excluding Antennas) |
|---|---|
| Total Power Consumption | 200W |
| Working Temperature | -40 To +55℃ |
| Air Pressure | 86~106kPa |
| Weight | Approximately 15kg |
| Net Weight | 1kg |
|---|---|
| Gain | 5-10dBi |
| Dimensions | 60 × 3.8 Cm (length × Width) |
| Type | Omni Directional Antenna |
| Package Size | 25 × 35 × 25 Cm |
| Weight | 3.5kg |
|---|---|
| Inner Box Dimension | 450×350×300mm |
| Working Time | 1.5 Hours Continuous Operation |
| Total Output Power | 40W |
| Directional Jamming Range | 1000-1200 Meters (GPS Signal For 1200m, Under Signal Level ≤-85dBm) |
| Working Temperature | -20ºC To +55ºC |
|---|---|
| Charging Time | 4 Hours |
| Weight | 4.3KG (Unit), 7KG (Packed) |
| Dimensions | 660×290×50mm |
| Antenna | 8dBi Directional Panel |
| Control Method | Control Panel |
|---|---|
| Weight | 20KG |
| Operating Temperature | -40°C To 65°C |
| Antenna Gain | 3-8dBi |
| Output Power | 400W Total |
| Power Consumption | 5,000 W (including Cloud Platform And Jammer) |
|---|---|
| Weight | 150kg (including Cloud Platform And Jammer) |
| Operating Temperature | -20ºC To +70ºC |
| Relative Humidity | Monthly Maximum 95% (minimum Temperature 25ºC) |
| Altitude | ≤2500m |