| Specificatie | 200 kg |
|---|---|
| Sollicitatie | Conferentiecentrum |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| verstoringsapparaat Antenne | Directioneel + Omnidirectioneel |
| Effectief bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Specificatie | 200 kg |
| Oorsprong | China |
| Sollicitatie | Conferentiecentrum |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Handelsmerk | WaveSonics |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Oorsprong | China |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Detectiebereik | 1-3 km |
|---|---|
| Antennetype Opties | Directionele of omni-directionele antennes |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Oorsprong | China |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Detectiebereik | 1-3 km |
|---|---|
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Oorsprong | China |
| Productiecapaciteit | 300 Stuk/jaar |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Het openlucht gebruiken | Anti-Uav-systeem / tegenhommel / drone-stoorzender |
|---|---|
| Handelsmerk | UOD |
| Productiecapaciteit | 100 Stuk/jaar |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Naam | Anti-dronesystemen |
|---|---|
| Specificatie | 200 kg |
| Radardetectie | 1 km/3 km/5 km |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Detectietechnologie | CRPC passieve detectie |
|---|---|
| Frequentiebereik | 30 MHz - 6 GHz |
| tarief | 3-7 seconden |
| De richting vinden van nauwkeurigheid | 10° (volgende), ≤3° (zwevend) |
| Bedrijfstijd | 7*24 uur continu gebruik |
| Naam | Radar voor kustbewaking |
|---|---|
| Frequentieband | X-band |
| Detectiesnelheid | 0,5 m/s - 83 m/s |
| Gegevenssnelheid | ≤ 5 s/cirkel |
| Voeding | ≤ 250W (stroomverbruik) AC220V (ingang) |
| Detectiefrequentiebanden | 70 MHz-6GHz volledige frequentiebandscanning, detectie en display |
|---|---|
| Detectie afstand | ≥10km (afhankelijk van werkomstandigheden) |
| Detectiebereik | Horizontaal: dekking van 360° Verticaal: -90° tot 90° |
| Sleuteldetectiefrequentiebanden | 800MHz, 900MHz, 1,2 GHz, 1,4 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 GHz |
| Gewicht van het detectieapparaat | ≤15Kg |