| Working Frequency | C Band (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| Minimum Detection Range | ≤100m |
| Distance Accuracy | ≤10m |
| Target Detection Speed | 0.2m/s - 25m/s |
| Power Supply | AC220V/40W |
| Working Frequency | S Band (2.9GHz; 5 Operating Frequency Points) |
|---|---|
| Detection Range | 5 Km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0.01m²) |
| Azimuth Coverage | 0°~360° |
| Data Rate | Searching: ≤2s |
| Power Consumption | ≤250W |
| Detection Speed | 0.5m/s ~ 45m/s |
|---|---|
| Minimum Detection Range | ≤ 100m |
| Working Frequency | S Band (5 Operating Frequency Points) |
| Working Mode | Pulse Doppler |
| Power Supply | AC 220V |
| Max Detection Target Number | 200 |
|---|---|
| Power Supply | AC200-AC240 |
| Detection Speed | 1m/s-75m/s |
| Coverage | Azimuth 360° / Vertical 40° |
| Min Detection Distance | ≤150m |
| Working Frequency | C Band (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| Minimum Detection Range | ≤100m |
| Target Detection Speed | 0.2m/s - 25m/s |
| Peak Output | 4W/Panel |
| Power Supply | AC220V/40W |
| Minimum Detection Range | ≤100m |
|---|---|
| Working Frequency | S Band (2.9GHz; 5 Operating Frequency Points) |
| Detection Range | 5 Km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0.01m²) |
| Power Consumption | ≤250W |
| Net Weight | ≤60kg (with PTZ) |
| Detection Range | 5 Km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0.01m²) |
|---|---|
| Minimum Detection Range | ≤100m |
| Power Consumption | ≤250W |
| Power Supply | AC220V-AC240V |
| Net Weight | ≤60kg (with PTZ) |
| Working Frequency | S Band (2.9GHz; 5 Operating Frequency Points) |
|---|---|
| Minimum Detection Range | ≤100m |
| Data Rate | Searching: ≤2s |
| Power Supply | AC220V-AC240V |
| Working Temperature | -40°C ~ +55°C |
| Working Frequency | S Band (2.9GHz; 5 Operating Frequency Points) |
|---|---|
| Detection Range | 150m ~ 10.0km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0.01 Square Meter) |
| Azimuth Coverage | 0° ~ 360° |
| Speed Accuracy | 0.5m/s - 45m/s |
| Power Consumption | ≤250W |
| Working Frequency | C Band (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| Minimum Detection Range | ≤100m |
| Target Detection Speed | 0.2m/s - 25m/s |
| Peak Output | 120W/Panel |
| Power Supply | AC220V/120W |