| Net Weight | 70kg |
|---|---|
| Working Temperature | -30 To 60°C |
| Total Power | 350W |
| Shielding Radius | 300-1000 Meters At -75dBm |
| Warranty | One Year From Delivery Date |
| Total Output Power | 13 Watt |
|---|---|
| Power Supply | AC110-240V, DC 12V, 6A |
| Power Consumption | 60 Watt |
| Humidity | 5% - 95% |
| Jamming Range | 5 - 50 Meters |
| Detection Success Rate | ≥95% |
|---|---|
| Detection Range | 500-3000m |
| Detection Frequency Band | 900MHz, 1.4GHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Simultaneous Targets | ≥10 Sorties |
| Response Time | ≤6s |
| Output Power | 60W |
|---|---|
| Power Consumption | 180W |
| Main Unit Weight | 16Kg |
| Size | 346×216×100mm |
| Humidity | 30%-95% |
| Energy Consumption | 150W |
|---|---|
| Dimensions | 220×110×146mm |
| Weight | 5.5kg |
| Operating Temperature | -10°C To +55°C |
| Jamming Range | 50-200m Radius (dependent On Local Signal Intensity) |
| Power Consumption | 600W |
|---|---|
| Power Supply | AC-220V/DC-48V |
| Main Unit Weight | 16.8Kg |
| Dimensions | 350*190*490mm |
| Humidity Range | 30%-95% |
| Dimensions | 740×510×350mm (excluding Antenna) |
|---|---|
| Power Supply | AC Adapter 50 To 60Hz (110 Or 240V AC-27V DC) |
| Net Weight | 70kg |
| Total Power | 350W |
| Shielding Radius | 300-1000 Meters At -75dBm |
| Power Supply | AC110-240V, DC 12V |
|---|---|
| Weight | 2.5kg |
| Size | 278*137*42mm |
| Running Temperature | -10°C To +55°C |
| Humidity | 5% - 95% |
| Working Temperature | -30℃-60℃ |
|---|---|
| Total Power | 400W |
| Shielding Radius | 50-350 Meters At -75dBm |
| Package Size | 800 × 700 × 600mm |
| Net Weight | 50kg |
| Total Output Power | 220 W |
|---|---|
| Body Size | Body 45*35*25 CM (antenna 6*2 CM) |
| Body Weight | 25.0 Kg |
| Working Temperature | -20℃~75℃ |
| Working Humidity | 35~95% |