| Energieverbruik | 150W |
|---|---|
| Afmetingen | 220×110×146mm |
| Gewicht | 5,5 kg |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Jamming Range | straal van 50-200 m (afhankelijk van lokale signaalintensiteit) |
| Netto gewicht | 70 kg |
|---|---|
| Werktemperatuur | -30 tot 60 ° C |
| Totaal vermogen | 350W |
| Beveiligingsstraal | 300-1000 meter bij -75dBm |
| Garantie | Eén jaar na levering |
| Totaal uitgangsvermogen | 13 Watt |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V, DC 12V, 6A |
| Stroomverbruik | 60 watts |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Jamming Range | 5 - 50 meter |
| Succespercentage bij opsporing | ≥95% |
|---|---|
| Detectiebereik | 500-3000m |
| Detectiefrequentieband | 900 MHz, 1,4 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 GHz |
| Gelijktijdige doelen | ≥10 sorties |
| Reactietijd | ≤6s |
| Uitgangsvermogen | 60W |
|---|---|
| Stroomverbruik | 180W |
| Gewicht van de hoofdeenheid | 16kg |
| Maat | 346×216×100mm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Afmetingen | 740×510×350mm (exclusief antenne) |
|---|---|
| Voeding | Wisselstroomadapter 50 tot 60 Hz (110 of 240 V AC-27 V DC) |
| Netto gewicht | 70 kg |
| Totaal vermogen | 350W |
| Beveiligingsstraal | 300-1000 meter bij -75dBm |
| Stroomverbruik | 600W |
|---|---|
| Voeding | AC-220V/DC-48V |
| Gewicht van de hoofdeenheid | 16.8kg |
| Afmetingen | 350*190*490mm |
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Voeding | AC110-240V, DC 12V |
|---|---|
| Gewicht | 2,5 kg |
| Maat | 278*137*42mm |
| Lopende Temperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Gewicht van de hoofdeenheid | 16.8kg |
|---|---|
| Maat | 350 × 190 × 490 mm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Batterijduur | 1,5 uur (24V, 24A) |
| Voeding | AC90-260V, DC24-28V |
| Werktemperatuur | -30℃-60℃ |
|---|---|
| Totaal vermogen | 400W |
| Beveiligingsstraal | 50-350 meter bij -75dBm |
| Pakketgrootte | 800 × 700 × 600 mm |
| Netto gewicht | 50KG |