| Name | RF Power Amplifier |
|---|---|
| Type | RF Module |
| Application | RF Power Amplifier |
| Product Size | 20X15X2 Cm |
| Net Weight | 0.9KG |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Application | RF Power Amplifier |
| Product Size | 20X15X2 Cm |
| Net Weight | 0.9KG |
| Total Output Power | 1W~1000W |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 1W~1000W |
| Frequency | 20Mhz~20GHz |
| Working Voltage | 24-28V |
| Working Current | 3-4A |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Application | RF Power Amplifier |
| Product Size | 20X15X2 Cm |
| Net Weight | 0.9KG |
| Total Output Power | 1W~1000W |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Application | RF Power Amplifier |
| Product Size | 20X15X2 Cm |
| Net Weight | 0.9KG |
| Total Output Power | 1W~1000W |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 1W~1000W |
| Frequency | 20Mhz~20GHz |
| Working Voltage | 24-28V |
| Working Current | 3-4A |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 1W~1000W |
| Frequency | 20Mhz~20GHz |
| Working Voltage | 24-28V |
| Working Current | 3-4A |
| Name | High Power RF Amplifier |
|---|---|
| Type | RF Module |
| Application | RF Power Amplifier |
| Product Size | 20X15X2 Cm |
| Net Weight | 0.9KG |
| Total Output Power | 80W |
|---|---|
| Weight | 10Kg |
| Dimensions | 45×30×25cm |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Jamming Range | 20-100m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Application | Anti-drone |
| Working Frequency | 1500-2500MHz |
| Operating Voltage | 12-36V |
| DC Connector | DW9 |