| Coverage Area | 5000-8000 Sqm |
|---|---|
| Transmission Rate | 25MHz |
| Frequency | 900MHz |
| Weight | 4KG |
| Working Modes | ALC, AGC, MGC |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 1W~1000W |
| Frequency | 20Mhz~20GHz |
| Working Voltage | 24-28V |
| Working Current | 3-4A |
| Type | Battery |
|---|---|
| Network | Battery |
| Capacity | 30Ah |
| Weight | 1.3KG |
| Used For | Backpack Device |
| Name | Signal Power Amplifier |
|---|---|
| Type | RF Module, Anti Fpv Module |
| Application | Drone Defense |
| Output Power | 100W |
| Frequency | 300-2500MHz |
| Name | Signal Booster Amplifier |
|---|---|
| Application | Anti-drone |
| Feature | Durable |
| Output Power | 100w |
| Frequency | 1080-1360MHZ |
| Name | RF Power Amplifier |
|---|---|
| Application | Anti-drone |
| Feature | Durable |
| Output Power | 1W~1000W |
| Frequency | 20Mhz~20GHz |
| Name | Anti Drone Gun |
|---|---|
| Application | Airport,Lab Testing / Signal Jammer,Signal Jammer,conference,Control Drone By GPS/GALILEO/GLONASS |
| Warranty | 1 Year |
| Voltage | 27/28V DC,220V,28V |
| Size | Middle Size,320*200*460mm,76*20*26cm,37.5*29*10cm |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Application | RF Power Amplifier |
| Product Size | 20X15X2 Cm |
| Net Weight | 0.9KG |
| Total Output Power | 1W~1000W |
| Name | Wideband Power Amplifier |
|---|---|
| Type | RF Module |
| Application | Anti Drone Module |
| Product Size | 100*58*13mm |
| Net Weight | 0.3KG |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 1W~1000W |
| Frequency | 20Mhz~20GHz |
| Working Voltage | 24-28V |
| Working Current | 3-4A |