| Weight | 15Kg |
|---|---|
| Dimensions | 320×120×430mm |
| Humidity | 30%-95% |
| Jamming Range | 20-120m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Product Name | Anti Drone Module |
| Operating Voltage | 24-32V |
| Maximum Output Power | 47dBm |
| Frequency&Power | 4000-6000mhz 100W |
| Power Supply | AC220V Or 110V |
|---|---|
| Total Output Power | 400 Watt |
| Weight | 28 Kg |
| Dimensions | 592 * 395 * 265 Mm |
| Jamming Range | 50-600 Meters (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Name | RF Power Amplifier |
|---|---|
| Type | RF Module |
| Output Power | 1W~1000W |
| Frequency | 20Mhz~20GHz |
| Working Voltage | 24-28V |
| Name | RF Broadband Amplifier |
|---|---|
| Type | RF Module |
| Output Power | 1W~1000W |
| Frequency | 20Mhz~20GHz |
| Working Voltage | 24-28V |
| Name | RF Amplifier Modules |
|---|---|
| Working Frequency | 700-6000MHz |
| Out-of-band Spurious | 9kHz~1GHz: ≤-36dBm/30kHz 1GHz~12.75GHz: ≤-30dBm/30KHz |
| Working Voltage | DC+28V |
| Working Current | ≤1.8A |
| Weight | 15Kg |
|---|---|
| Humidity | 30%-95% |
| Dimensions | 320×120×430mm (length × Width × Height) |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Jamming Range | 20-120m (dependent On Mobile Network Signal Density) |
| Name | GPS Signal Blockers |
|---|---|
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Humidity | 30%-95% |
| Weight | 15 Kg |
| Jamming Range | 20-120 Meters (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Name | RF Power Amplifier |
|---|---|
| Type | RF Module |
| Output Power | 1W~1000W |
| Frequency | 20Mhz~20GHz |
| Working Voltage | 24-28V |
| Humidity | 30%-95% |
|---|---|
| Power Supply | AC220V, DC24V |
| Jamming Range | 20-120m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Power Consumption | 400Watt |
| Weight | 15Kg |