| Network Compatibility | 2G, 3G, 4G, GSM |
|---|---|
| Coverage Area | 500-1000 Sqm |
| Transmission Rate | 75MHz |
| Frequency | 900/1800MHz |
| Gain | 75dB |
| Network Compatibility | 2G, 3G, 4G |
|---|---|
| Coverage Area | 500-1000 Sqm |
| Transmission Rate | 75MHz |
| Gain | 70dB |
| Weight | 3.5KG |
| Operating Range | 2.4~2.5 GHz, 5.0~5.875 GHz |
|---|---|
| Output Power | 2W (33dBm) |
| Power Supply | 5V~16V/2A DC |
| Operating Temperature | -20°C To +70°C |
| Booster Size | 9.7 X 5.2 X 1.1cm |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Application | Anti-drone |
| Working Frequency | 1500-2500MHz |
| Operating Voltage | 12-36V |
| DC Connector | DW9 |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Application | Anti-drone |
| Working Frequency | 300-1500MHz |
| Operating Voltage | 12-36V |
| DC Connector | DW9 |
| Application | Anti-drone |
|---|---|
| Feature | Durable |
| Output Power | 100 W |
| Frequency | 5700-5850 MHZ |
| Working Voltage | 8A~10A |
| Network Compatibility | 2G, 3G, 4G |
|---|---|
| Coverage Area | 3000-5000 Square Meters |
| Frequency Bands | 1800/2100/2600MHz |
| Output Power | 27dBm |
| Weight | 7KG |
| Coverage Area | 800-1500 Sqm |
|---|---|
| Transmission Rate | 75MHz |
| Gain | 75.0dB |
| Output Power | 23dBm |
| Weight | 3.5KG |
| Coverage | 500-1000 Sqm |
|---|---|
| Transmission Rate | 200MHz |
| Antennas | 5dBi |
| Weight | 5KG |
| Power Supply | AC 100-240V, DC 9V5A |
| Weight | 55 Kg |
|---|---|
| Humidity | 30%-95% |
| Number Of Antennas | 8 |
| Jamming Range | 500-1100 Meters (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Antenna Type | High Gain Omni-directional Antennas |