| Naam | rf-machtsversterker |
|---|---|
| Type | RF -module |
| Sollicitatie | rf-machtsversterker |
| Productgrootte | 20X15X2 cm |
| Netto gewicht | 0,9 kg |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Sollicitatie | rf-machtsversterker |
| Productgrootte | 20X15X2 cm |
| Netto gewicht | 0,9 kg |
| Totaal uitgangsvermogen | 1W~1000W |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 1W~1000W |
| Frequentie | 20 MHz ~ 20 GHz |
| Werkspanning | 24-28V |
| Werkende stroom | 3-4A |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Sollicitatie | rf-machtsversterker |
| Productgrootte | 20X15X2 cm |
| Netto gewicht | 0,9 kg |
| Totaal uitgangsvermogen | 1W~1000W |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Sollicitatie | rf-machtsversterker |
| Productgrootte | 20X15X2 cm |
| Netto gewicht | 0,9 kg |
| Totaal uitgangsvermogen | 1W~1000W |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 1W~1000W |
| Frequentie | 20 MHz ~ 20 GHz |
| Werkspanning | 24-28V |
| Werkende stroom | 3-4A |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 1W~1000W |
| Frequentie | 20 MHz ~ 20 GHz |
| Werkspanning | 24-28V |
| Werkende stroom | 3-4A |
| Naam | Hoge Machtsrf Versterker |
|---|---|
| Type | RF -module |
| Sollicitatie | rf-machtsversterker |
| Productgrootte | 20X15X2 cm |
| Netto gewicht | 0,9 kg |
| Totaal uitgangsvermogen | 80W |
|---|---|
| Gewicht | 10 kg |
| Afmetingen | 45×30×25cm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Jamming Range | 20-100 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Sollicitatie | anti-drone |
| Werkfrequentie | 1500-2500MHz |
| Bedrijfsspanning | 12-36V |
| DC -connector | DW9 |