| Name | Backpack Jammer |
|---|---|
| Power Supply | AC110-220V |
| Shielding Area | 30-500M (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Power Consumption | 200W |
| Weight | 12Kg |
| Name | Cell Phone GPS Jammer |
|---|---|
| Weight | 1.8 Kg |
| Dimensions | 200 X 135 X 50mm (Main Unit Only, Excluding Antennas) |
| Warranty | 1 Year |
| Working Time | 50 Minutes |