| Dimensions | 400 X 290 X 135 Mm (excluding Antenna) |
|---|---|
| Net Weight | 16kg |
| Working Temperature | -30°C To 60°C |
| Shielding Radius | 20-500 Meters At -75dBm |
| Warranty | One Year From Delivery Date |
| Total Power | 550W |
|---|---|
| Power Supply | AC220V |
| Interference Range | 1000-2000m |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Black |
| Power Supply | AC100-240V |
|---|---|
| Working Time | 50 Minutes |
| Weight | 1.8 Kg |
| Dimensions | 200 X 135 X 50mm (Main Unit Only, Does Not Include Antennas) |
| Warranty | 1 Year |
| Output Power | 1000 Watts |
|---|---|
| Power Supply | AC110-240V, 24V Or 48V DC |
| Modules Per Unit | 11 |
| Operating Hours | Unlimited |
| Working Temperature | -20°C To +55°C |
| Working Temperature | -20ºC To +55ºC |
|---|---|
| Power Consumption | 240W |
| Weight | 4.3KG (Unit), 11KG (Packed) |
| Size | 277×80×51mm |
| Total Output Power | 125W |
| Power Supply | Adapter 50 To 60Hz AC (110-240V AC/24V DC) |
|---|---|
| Built-in Battery | 24V/5200mAh |
| Dimensions | 200x133x66mm (without Antenna) |
| Total Power | 37W |
| Warranty | One Year From Delivery Date |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Usage | Police Law Enforcement Military Security,Secuity Equipment |
| Material | Aluminum And Cooper,Plastic |
| Control Distance | 1000 Meters,>500m |
| Dimension | 210*110*25 (mm) |
| Application | Anti-drone |
|---|---|
| Feature | Durable |
| Output Power | 30W |
| Frequency | 428-438MHz |
| Working Voltage | 8A~10A |
| Size | 746mmLx288mmHx79mmW,Custom Size,19.8*10.8cm,37.5*29*10cm,320mm X 180mm X 100mm |
|---|---|
| Application | Public Safety,For Pregnant . Anti-Tracking Anti-Spying Anti-Radiation,Control Drone By GPS/GALILEO/GLONASS |
| Weight | 10.5KG,12kg,10.92kg(24.07lbs),45kg |
| Condition | New |
| Warranty | 12 Months,1 Year |
| Dimensions | 580×280×410mm |
|---|---|
| Operating Humidity | 30%-95% |
| Jammer Modules | 6 |
| Optional External Battery | 24V DC |
| Jamming Range | 50-500m (depending On Mobile Network Signal Density) |