| Name | Portable Signal Jammer |
|---|---|
| Type | Jammer Equipment,Portable .,Case,One Key Return Control Drone Back To Ground Or Starting Point,Gps Tracker |
| Size | 746mmLx288mmHx79mmW,Custom Size,19.8*10.8cm,37.5*29*10cm,320mm X 180mm X 100mm |
| Color | Black,Standard Black |
| Condition | New |
| Type | Jammer Equipment,Portable .,Case,One Key Return Control Drone Back To Ground Or Starting Point,Gps Tracker |
|---|---|
| Size | 746mmLx288mmHx79mmW,Custom Size,19.8*10.8cm,37.5*29*10cm,320mm X 180mm X 100mm |
| Weight | 10.5KG,12kg,10.92kg(24.07lbs),45kg |
| Condition | New |
| Warranty | 12 Months,1 Year |
| Weight | 15Kg |
|---|---|
| Humidity | 30%-95% |
| Dimensions | 320×120×430mm (length × Width × Height) |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Jamming Range | 20-120m (dependent On Mobile Network Signal Density) |
| Power Supply | 50-60Hz, AC 100-240V |
|---|---|
| Effective Range | 1-20 Meters (depending On Signal Strength) |
| Weight | 850g |
| Dimensions | 78x34x138mm (excluding Antennas) |
| Operating Temperature | -10°C To +55°C |
| Name | Mobile Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Size | 14.5*9.5cm,20*10cm Or Customized,21.5*20cm,16*11cm,customized |
| Color | Black |
| Warranty | 1 Year,12 Months,6 Months,2 Years |
| Weight | 1-2KG,40g,60g,28g |
| WiFi | 2400-2500MHz |
|---|---|
| Weight | 3kg |
| Size | 363*137*42mm |
| Running Temperature | -10°C To +55°C |
| Humidity | 5% - 95% |
| Working Time | 50 Minutes |
|---|---|
| Dimensions | 200 X 135 X 50mm (Main Unit Only, Excluding Antennas) |
| Warranty | 1 Year |
| Remote Control Radius | 100-500 Meters (PCB-2046-CR) |
| Cell Phone Radius | 20-50 Meters (-75dBm@Omnidirectional Antennas) |
| Power Supply Mode | Inside Battery 1h: 28V, 5A Or External Battery |
|---|---|
| Total Output power | 125W |
| Power Consumption | 240W |
| Directional Panel Antenna | 8dBi |
| Size | 660X290X50mm |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
|---|---|
| Humidity | 30%-95% |
| Dimensions | 592×395×265mm |
| Weight | 45kg |
| Jamming Range | 50-600m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Detection Range | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Specification | Integrated Solution |
| Origin | China |
| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
| Trademark | OEM Available |