| Name | Portable Signal Jammer |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Dimensions | 145 X 80 X 45mm |
| Weight | 1.0 Kg |
| Working Time | 3.0+ Hours With Ni-MH Battery 8000mAH |
| Name | Anti Drone Module |
|---|---|
| Type | RF Module |
| Output Power | 50W |
| Working Frequency | 720-1020MHz |
| Working Voltage | 24-28V |
| Power Supply | 50 To 60Hz, AC 100 To 240V |
|---|---|
| Total Output Power | 2.5Watt |
| Weight | 850g |
| Dimensions | 78x34x138mm (excluding Antennas) |
| Working Time | 1-2 Hours |
| Application | Anti-drone |
|---|---|
| Feature | Durable, Drone Detector |
| Detection Radius | 0~5km+ (Different Exist Due To Different Environments And |
| Product Name | FPV Drone Detector |
| Frequency Customization | 30MHz~6GHz |
| Dimensions (L×W×H) | 320×120×430 Mm |
|---|---|
| Humidity Range | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Number Of Antennas | 6 |
| Jamming Range | 20-120 Meters (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Warranty | One Year From Delivery Date |
|---|---|
| Power Supply | 50 To 60Hz, 100 To 240V AC, With AC Adapter |
| Type | Jammer Equipment,Portable .,Case,One Key Return Control Drone Back To Ground Or Starting Point,Gps Tracker |
| Color | Black,Standard Black |
| Condition | New |
| Weight | 1.5 Kg |
|---|---|
| Dimensions | 160 X 105 X 50mm (Main Unit Only, Excluding Antennas) |
| Power Supply | AC100-240V Or 12V Car Charger |
| Working Time | 4.0 Hours With Ni-Mh Battery 12000mAH |
| Warranty | 1 Year |
| Power Supply | Adapter 50 To 60Hz AC (110-240V AC/12V DC) |
|---|---|
| Dimensions | 238*134*57mm (excluding Antenna) |
| Gross Weight | 1.0 Kg |
| Shielding Radius | 30-100 Meters At -75dBm (varies By Local Signal Strength) |
| Built-in Battery | 7.4V/8000mAh |
| Battery Working Time | 45-70 Minutes |
|---|---|
| Power Consumption | 192W |
| Weight | 4.3KG (Device), 11KG (Packed) |
| Size | 700*680*30mm |
| Working Temperature | -20°C To +55°C |
| Size | 363*137*42mm |
|---|---|
| Power Consumption | 75Watt |
| Operating Temperature | -10°C To +55°C |
| Humidity | 5% - 95% |
| Operating Time | 24 Hours Continuous |