| Power Supply | AC Adapter (AC220V-DC12V) |
|---|---|
| Dimensions | 238mm (width) * 60mm (height) * 395mm (length) |
| Net Weight | 7.0kg |
| Type | Gps Tracker,Frequency Control,UAV Jammer |
| Warranty | 36 Months,2 Years,12 Months,3 Years,1 Years |
| Control Method | Control Panel |
|---|---|
| Weight | 20KG |
| Operating Temperature | -40°C To 65°C |
| Antenna Gain | 3-8dBi |
| Output Power | 400W Total |
| Jamming Radius | 3m To 30m (20m To 100m For UAV Drones) |
|---|---|
| Output Power | 1W Per Band, 10W Total |
| Power Supply | AC 100-240V 50/60Hz To DC 12V |
| Dimensions | 145 X 95 X 45mm (excluding Antennas) |
| Weight | 1.5kg |
| Power Consumption | 140W |
|---|---|
| Weight | 4.3KG (Packing Weight: 7KG) |
| Size | 660×290×50mm |
| Battery Working Time | 60 Minutes |
| Turn On/Off | 3 Independent Switches For Each Band |
| Weight | 3.36kg |
|---|---|
| Size | 470*360*8.5mm |
| Humidity | 5% - 95% |
| Total Output Power | 16 Watt |
| Power Supply | AC100-240V, DC 12V |
| Name | Anti UAV Drone Jammer |
|---|---|
| Battery Life | 45-70 Minutes |
| Operating Temperature | -20℃ To +55℃ |
| Power Consumption | 55W |
| Dimensions | 277×80×51mm |
| Output Power | >20W |
|---|---|
| Main Unit Weight | 1.1Kg |
| Size | 500×42×100mm |
| Humidity | 5%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +50°C |
| Name | UAV Drone Jammers |
|---|---|
| Product Size | 450 × 105 × 60mm |
| Product Weight | Approximately 1.5kg |
| Output Power | Total 20W, 5-10W Per Band |
| Jam Signal Type | Drones RC 2.4G/5.8GHz/GPS GLONASS L1 Signals |
| Net Weight | 16kg |
|---|---|
| Total Power | 75W |
| Working Temperature | -30°C To 60°C |
| Package Size | 550 X 450 X 300mm |
| Shielding Radius | 20-500 Meters At -75dBm |
| Type | Jammer Equipment,Portable .,Case,One Key Return Control Drone Back To Ground Or Starting Point,Gps Tracker |
|---|---|
| Color | Black,Standard Black |
| Application | Public Safety,For Pregnant . Anti-Tracking Anti-Spying Anti-Radiation,Control Drone By GPS/GALILEO/GLONASS |
| Weight | 10.5KG,12kg,10.92kg(24.07lbs),45kg |
| Condition | New |