| Naam | Rugzakstoorzender |
|---|---|
| Voeding | AC110-220V |
| Beveiligingsgebied | 30-500M (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Stroomverbruik | 200W |
| Gewicht | 12KG |
| Naam | GPS-jammer voor mobiele telefoons |
|---|---|
| Gewicht | 10,8 kg |
| Afmetingen | 200 x 135 x 50 mm (alleen hoofdeenheid, exclusief antennes) |
| Garantie | 1 jaar |
| Werktijd | 50 minuten |