| Battery Working Time | 30-40 Minutes |
|---|---|
| Working Temperature | -20ºC To +55ºC |
| Weight | 5.2KG, Packing Weight: 8KG |
| Size | 340*270*150mm |
| Inner Antenna | 6-8dBi Gain |
| Detection Bands | 100MHz~6GHz |
|---|---|
| Main Bands | 433MHz, 900MHz, 1.4GHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Positioning Method | Protocol Parsing Positioning |
| Protocol Cracking | CRPC, Drone ID, Remote ID |
| Spoofing Distance | 0~1km |
| Name | Anti Drone Detection System |
|---|---|
| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
| Origin | China |
| Specification | Prison Jammer |
| Detection Range | 1-3km |
| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
|---|---|
| Origin | China |
| Specification | Prison Jammer |
| Detection Range | 1-3km |
| Transport Package | Aluminum Alloy Package |
| Weight | 15 Kg |
|---|---|
| Size (L×W×H) | 320×120×430 Mm |
| Humidity | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Jamming Range | 20-120 Meters (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Detection | Radar |
|---|---|
| Range | 1km/3km/4-6km |
| Specification | 100 Kgs Around |
| Origin | China |
| Neutralization | RF Jammer |
| Detection Range | 1-3km |
|---|---|
| Origin | China |
| Specification | Prison Jammer |
| Production Capacity | 100 Piece/Year |
| Transport Package | Aluminum Alloy Package |
| Detection Range | 1-3km |
|---|---|
| Specification | Prison Jammer |
| Origin | China |
| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
| Transport Package | Aluminum Alloy Package |
| Detection Range | 1-3km |
|---|---|
| Specification | Prison Jammer |
| Origin | China |
| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
| Transport Package | Aluminum Alloy Package |
| Outdoor Using | Anti Uav System / Counter Drone /Drone Jammer |
|---|---|
| Trademark | UND |
| Production Capacity | 100 Piece/Year |
| Detection Range | 1-3km |
| Specification | Prison Jammer |