| Humidity | 30%-95% |
|---|---|
| Jamming Range | 50-200m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Weight | 21Kg |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Total Output Power | 250Watt |
| Detection Range | 1-3km |
|---|---|
| Antenna Type Options | Omni-Directional Antennas Option |
| Transport Package | Aluminum Alloy Package |
| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
| Specification | Prison Jammer |
| Power Supply | AC220V, DC24V |
|---|---|
| Total Output Power | 90Watt |
| Power Consumption | 300Watt |
| Jammer Module Number | 6 |
| Number Of Antennas | 6 |
| Detection | Radar |
|---|---|
| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
| Range | 1km/3km/4-6km |
| Neutralization | RF Jammer |
| Specification | 100 Kgs Around |
| Detection Range | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Main Highlights | Jammer |
| Application | Security Equipment |
| Function | Drone Jammer |
| Trademark | OEM Available |
| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
|---|---|
| Origin | China |
| Detection Range | 1-3km |
| Antenna Type Options | Directional Or Omni-Directional Antennas Option |
| Transport Package | Aluminum Alloy Package |
| GNSS | 1550-1620 MHz |
|---|---|
| Range | Remote Control Signal 1-3km |
| Specification | Prison Jammer |
| Origin | China |
| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
| Detection Range | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Main Highlights | Jammer+Detector |
| Transport Package | Aluminum Alloy Package |
| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
| Jamming Range | 3km-5km |
| Origin | China |
|---|---|
| Specification | Prison Jammer |
| Detection Range | 1-3km |
| Transport Package | Aluminum Alloy Package |
| Application | Conference Center |
| Product Name | Jammer Module |
|---|---|
| Type | RF Module |
| Output Power | 30W |
| Product Size | 117*40*18mm |
| Frequency | 20-6000MHZ |