| Power Supply | AC100-240V |
|---|---|
| Working Time | 50 Minutes |
| Weight | 1.8 Kg |
| Dimensions | 200 X 135 X 50mm (main Unit Only, Excluding Antennas) |
| Warranty | 1 Year |
| Monitoring Capability | 360°/90° Real-time |
|---|---|
| Color | As Picture Show |
| Warranty | 1Year |
| Detecting Distances | Up To 1-3km. |
| Technology Based | C-band & S-band |
| Transport Package | Aluminum Alloy Package |
|---|---|
| Specification | Prison Jammer |
| Origin | China |
| Detection Range | 1-3km |
| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
| Detection Range | 100-2000m (urban Environment, Tested By DJI AIR2 Target) |
|---|---|
| Probe Azimuth | 0°-360° (omnidirectional Antenna) |
| Power Consumption | 900W |
| Jamming Range | 800-1500m |
| Dimensions | 520×400×230mm |
| Name | GPS Signal Blockers |
|---|---|
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Humidity | 30%-95% |
| Weight | 15 Kg |
| Jamming Range | 20-120 Meters (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Function | Detector, Tracking, Jammer |
|---|---|
| Detection | Radar |
| Trademark | Customized |
| Range | 1km/3km/4-6km |
| Specification | 100 Kgs Around |
| Detection Range | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Specification | Integrated Solution |
| Origin | China |
| Transport Package | Aluminum Alloy Package |
| Production Capacity | 100 Piece/Year |
| Transport Package | Aluminum Alloy Package |
|---|---|
| Detection Range | 1-3km |
| Specification | Prison Jammer |
| Origin | China |
| Outdoor Using | Anti Uav System / Counter Drone /Drone Jammer |
| Name | Signal Booster Amplifier |
|---|---|
| Application | Anti-drone |
| Feature | Durable |
| Output Power | 100w |
| Frequency | 1080-1360MHZ |
| Name | Drone Jammer Module |
|---|---|
| Application | Anti-drone |
| Feature | Durable |
| Output Power | 10w |
| Frequency | 5725-5850mhz |