| Battery Working Time | 60 Minutes |
|---|---|
| Working Temperature | -20ºC To +55ºC |
| Power Consumption | 140W |
| Weight | 4.3 KG (Unit) 7 KG (Packed) |
| Size | 660 × 290 × 50 Mm |
| Weight | 15Kg |
|---|---|
| Humidity | 30%-95% |
| Dimensions | 320×120×430mm (length × Width × Height) |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Jamming Range | 20-120m (dependent On Mobile Network Signal Density) |
| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
|---|---|
| Origin | China |
| Specification | Prison Jammer |
| Detection Range | 1-3km |
| Transport Package | Aluminum Alloy Package |
| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
|---|---|
| Origin | China |
| Detection Range | 1-3km |
| Specification | Prison Jammer |
| Transport Package | Aluminum Alloy Package |
| Detection Range | 1-3km |
|---|---|
| Origin | China |
| Specification | Prison Jammer |
| Production Capacity | 100 Piece/Year |
| Transport Package | Aluminum Alloy Package |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Function | Drone Jammer Block Signal Of Drone,Isolate RF Signal |
| Power Source | Battery |
| Control Distance | 1000 Meters,>500m |
| Dimension | 210*110*25 (mm) |
| Power Supply | AC110-240V, DC 28V |
|---|---|
| Output Power | 1135W |
| Jamming Radius | 50-800M (depending On Environment Signal Strength) |
| Weight | 75Kg |
| Humidity | 5%-95% |
| Operating Temperature | -20ºC To +70ºC |
|---|---|
| Altitude Limit | ≤ 2500m |
| Power Supply | 220V 50Hz |
| Power Consumption | 5,000 W (including Cloud Platform And Jammer) |
| Weight | 150kg (including Cloud Platform And Jammer) |
| Battery Working Time | 60 Minutes |
|---|---|
| Operating Temperature | -20ºC To +55ºC |
| Power Consumption | 350W |
| Dimensions | 490×340×90mm |
| Weight | 4.9KG (Packing Weight: 6.5KG) |
| Humidity | 30%-95% |
|---|---|
| Power Supply | AC220V, DC24V |
| Jamming Range | 20-120m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Power Consumption | 400Watt |
| Weight | 15Kg |