| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
|---|---|
| Şartname | hapishane jammer |
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Anten Tipi Seçenekleri | Yönlü veya her yönlü anten seçeneği |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Giriş/çıkış | 1-3km. |
|---|---|
| Menşei | Çin |
| Şartname | hapishane jammer |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Dış mekan kullanımı | Anti İha Sistemi / Karşı Drone / Drone Jammer |
| İşlev | drone jammer blok sinyali drone, izole RF sinyali |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Pil |
| Boyut | Orta Boy,320*200*460mm,76*20*26cm,37.5*29*10cm |
| Kontrol mesafesi | 1000 metre,>500m |
| Boyut | 210*110*25 (mm) |
| Başvuru | Havaalanı, Laboratuvar Testi/Sinyal Jammer, Signal Jammer, Konferans, GPS/Galileo/Glonass tarafından |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Ağırlık | 45kg,10,5kg,> 50kg,<4KG,17kg |
| Gerilim | 27/28VDC,220V,28V |
| Kazanmak | 45/50dB,50dB,45dB |
| Başvuru | Havaalanı, Laboratuvar Testi/Sinyal Jammer, Signal Jammer, Konferans, GPS/Galileo/Glonass tarafından |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| İşlev | drone jammer blok sinyali drone, izole RF sinyali |
| Malzeme | Alüminyum ve Bakır, Plastik |
| Kontrol mesafesi | 1000 metre,>500m |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
|---|---|
| Menşei | Çin |
| Şartname | hapishane jammer |
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
|---|---|
| Menşei | Çin |
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Şartname | hapishane jammer |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Giriş/çıkış | 1-3km. |
|---|---|
| Menşei | Çin |
| Şartname | hapishane jammer |
| Üretim kapasitesi | 100 Adet/Yıl |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Menşei | Çin |
| Şartname | hapishane jammer |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Ticari marka | WaveSonics |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Şartname | hapishane jammer |
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Menşei | Çin |