| Battery Working Time | 30 Minutes |
|---|---|
| Working Temperature | -20ºC To +55ºC |
| Power Consumption | 145W |
| Size | 277 × 80 × 51mm |
| Panel Antenna | 8dBi Gain |
| Power Supply | AC220V |
|---|---|
| Dimensions | 300×200×150mm |
| Humidity | 30%-95% |
| Output Power | 65W |
| Operating Temperature | -20 To +55°C |
| Output Power | 1000 Watts |
|---|---|
| Power Supply | AC110-240V, 24V DC |
| Operating Hours | Unlimited |
| Internal Modulation | FM Hopping Frequency |
| Modules Per Unit | 11 |
| Output Power | 1300W |
|---|---|
| Power Supply | AC110-240V, 24V Or 48V DC |
| Operating Hours | Unlimited |
| Humidity | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20 To +55°C |
| Warranty | 1 Years |
|---|---|
| Use | Automotive,Hand Held |
| Function | GPS Tracking,Fuel/temperature Monitoring,SOS Panic Button,Anti Jamming,gps Tracker Kids |
| Size | 630 × 500 × 350mm (excluding Antenna) |
| Gsm Band | Quad Band,GSM/UMTS,850/ 900/ 1800/ 1900MHz |
| Total Output Power | 200W |
|---|---|
| Power Supply | AC220V, DC 28V |
| Weight | 24Kg |
| Dimensions | 520 × 300 × 250mm |
| Humidity Range | 30%-95% |
| Power Supply | AC110-240V |
|---|---|
| Jamming Radius | 50-800M (environment Dependent) |
| Weight | 65Kg |
| Humidity | 5%-95% |
| Output Power | 1000 Watts |
| Humidity | 5% - 95% |
|---|---|
| Running Temperature | -10℃ To +55℃ |
| Size | 330*238*60mm |
| Weight | 6.0kg |
| Power Consumption | 90 Watt |
| Humidity | 30%-95% |
|---|---|
| Total Output Power | 120 Watt |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Weight | 11 Kg |
| Dimensions | 45×30×15 Cm |
| Name | Prison Jammer System |
|---|---|
| Output Power | 240W |
| Jamming Radius | 20-100 Meters (dependent On Local Signal Strength) |
| Power Supply | AC220V, DC28V |
| Power Consumption | 800W |