| Body Color | White |
|---|---|
| Operating Temperature | -25°C To 55°C |
| Jamming Radius | 5-8 Meters |
| Antenna | Built-in 3dBi Omni-directional Board Antenna |
| Dimensions | 73.3mm (L) × 30.3mm (W) × 9.3mm (H) |
| Dimensions | 740×510×350mm (excluding Antenna) |
|---|---|
| Power Supply | AC Adapter 50 To 60Hz (110 Or 240V AC-27V DC) |
| Net Weight | 70kg |
| Total Power | 350W |
| Shielding Radius | 300-1000 Meters At -75dBm |
| Antenna | 380mm Long |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Dimensions | 330×238×60mm |
| Weight | 6.5Kg |
| Jamming Range | Radius 10-40 Meters (-75dBm@Omnidirectional Antennas) |
| Output Power | 125w |
|---|---|
| Dimension | 410 X 240 X 100mm |
| Weight | 6kgs |
| Warranty | 12 Months |
| Cooling Fans | 3pcs |
| Name | RF Power Module |
|---|---|
| Type | RF Module |
| Output Power | 1W~1000W |
| Frequency | 20Mhz~20GHz |
| Working Voltage | 24-28V |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 50W |
| Working Frequency | 720-1020MHz |
| Working Voltage | 24-28V |
| Working Current | 3-4A |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 50W |
| Frequency | 720-1020 MHz |
| Dimension | 117*40*18 Mm |
| Weight | 230g |
| Modules Per Unit | 13 |
|---|---|
| Output Power | 1300 Watts |
| Power Supply | AC110-240V, 24V Or 48V DC |
| Remote Control | Wired ON/OFF Switch |
| Operating Hours | Unlimited |
| Humidity | 5%-95% |
|---|---|
| Weight | 65Kg |
| Power Consumption | 3000W |
| External Panel Antennas Size | 640×540×550mm |
| Power Supply | AC110-240V |
| Dimensions | 400 X 290 X 135 Mm (excluding Antenna) |
|---|---|
| Net Weight | 16kg |
| Working Temperature | -30°C To 60°C |
| Shielding Radius | 20-500 Meters At -75dBm |
| Warranty | One Year From Delivery Date |