| Lichaamskleur | Wit |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -25 ° C tot 55 ° C |
| Jamming straal | 5-8 meters |
| Antenne | Ingebouwde 3dBi omnidirectionele boordantenne |
| Afmetingen | 73,3 mm (L) × 30,3 mm (B) × 9,3 mm (H) |
| Afmetingen | 740×510×350mm (exclusief antenne) |
|---|---|
| Voeding | Wisselstroomadapter 50 tot 60 Hz (110 of 240 V AC-27 V DC) |
| Netto gewicht | 70 kg |
| Totaal vermogen | 350W |
| Beveiligingsstraal | 300-1000 meter bij -75dBm |
| Antenne | 380 mm lang |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Afmetingen | 330×238×60mm |
| Gewicht | 6,5 kg |
| Jamming Range | Straal 10-40 meter (-75dBm bij omnidirectionele antennes) |
| Uitgangsvermogen | 125W |
|---|---|
| Dimensie | 410 x 240 x 100 mm |
| Gewicht | 6kg |
| Garantie | 12 maanden |
| Ventilatoren | 3 stks |
| Naam | RF-voedingsmodule |
|---|---|
| Type | RF -module |
| Uitgangsvermogen | 1W~1000W |
| Frequentie | 20 MHz ~ 20 GHz |
| Werkspanning | 24-28V |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Werkfrequentie | 720-1020MHz |
| Werkspanning | 24-28V |
| Werkende stroom | 3-4A |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Frequentie | 720-1020 MHz |
| Dimensie | 117*40*18 mm |
| Gewicht | 230 g |
| Modules per eenheid | 13 |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 1300 Watt |
| Voeding | AC110-240V, 24V of 48V DC |
| Afstandsbediening | Bedrade AAN/UIT-schakelaar |
| Bedrijfsuren | Onbeperkt |
| Vochtigheid | 5%-95% |
|---|---|
| Gewicht | 65KG |
| Stroomverbruik | 3000W |
| Afmetingen externe paneelantennes | 640×540×550mm |
| Voeding | AC110-240V |
| Afmetingen | 400 x 290 x 135 mm (exclusief antenne) |
|---|---|
| Netto gewicht | 16kg |
| Werktemperatuur | -30 ° C tot 60 ° C |
| Beveiligingsstraal | 20-500 meter bij -75dBm |
| Garantie | Eén jaar na levering |