| Dimensions | 740×510×350mm (excluding Antenna) |
|---|---|
| Net Weight | 70kg |
| Working Temperature | -30 To 60°C |
| Shielding Radius | 300-1000 Meters At -75dBm |
| Warranty | One Year From Delivery Date |
| Humidity | 30%-95% |
|---|---|
| Size (L×W×H) | 580×280×410 Mm |
| Running Temperature | -20°C To +55°C |
| Weight | 30 Kg |
| Power Supply | AC220V, DC24V |
| Name | Drone Jammer |
|---|---|
| Dimensions | 650×350×300mm |
| Power Supply | AC220V, 110V, Or DC28V |
| Main Unit Weight | 30Kg |
| Humidity Range | 30%-95% |
| Dimensions | 580×280×410mm |
|---|---|
| Operating Humidity | 30%-95% |
| Jammer Modules | 6 |
| Optional External Battery | 24V DC |
| Jamming Range | 50-500m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Dimensions (L×W×H) | 320×120×430 Mm |
|---|---|
| Humidity Range | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Number Of Antennas | 6 |
| Jamming Range | 20-120 Meters (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Power Supply | AC220V Or 110V |
|---|---|
| Total Output Power | 400 Watt |
| Weight | 28 Kg |
| Dimensions | 592 * 395 * 265 Mm |
| Jamming Range | 50-600 Meters (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Power Supply | AC220V Or DC48V |
|---|---|
| Weight | 40 Kg |
| Dimensions | 592 × 395 × 265 Mm |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Jamming Range | 50-300 Meters (dependent On Local Mobile Network Signal Density) |
| Style | Swim Trunk,Swim Jammer,Bikini,Sun Protection Shirt,bra Top Plus Thong With Drawstrings |
|---|---|
| Supply Type | OEM Service,In-Stock Items |
| Color | As Pictures Show |
| Size | M,XL,L,S,XXS |
| Packing | 1pc/Opp Bag,Opp Bag,Customer's Requests,1set/Opp Bag |
| Dimensions | 592×395×265mm |
|---|---|
| Humidity | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Jumper | 1/2 Superflexible Coaxial Cable |
| Jamming Range | 50-600m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Power Supply | AC220V, DC 28V |
|---|---|
| Weight | 30kg |
| Dimensions | 520 × 300 × 190mm |
| Humidity | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |