| Weight & Dimensions | 10Kg, 45×30×15cm (Packing: 55×34×21.5cm) |
|---|---|
| Jamming Source | Frequency Scan Technology |
| Jamming Range | 20-100 Meters (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Jumper | 7D-FB Superflexible Coaxial Cable |
| Power Consumption | 250Watt |
| Weight | 35Kg |
|---|---|
| Dimensions | 580 × 280 × 410mm |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| External Battery (Optional) | 24V DC |
| Jamming Range | 50-500m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Humidity | 30%-95% |
|---|---|
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Jammer Module Number | 6 |
| Power Consumption | 1800Watt |
| Power Supply | AC220V, DC 28V |
| Working Temperature | -20 To +55° Celsius |
|---|---|
| Humidity | 30%-95% |
| Host Weight | 86Kg |
| Output Power | 630W |
| Power Supply | AC110-240V, DC 24V |
| Jamming Radius | 1000-3000 Meters |
|---|---|
| Output Power | Total 190W |
| Power Consumption | 380W |
| Waterproof Rating | IPX64 |
| Operating Temperature | -40℃ To 75℃ |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Weight | 22Kg |
| Power Supply | AC110 Or 220-240V / DC 27V |
| Jamming Range | Radius 100-300 Meters (-75dBm @ Omnidirectional Antennas) |
| Dimensions | 520 X 340 X 200mm |
| Power Supply | 50 To 60Hz, AC 100 To 240V |
|---|---|
| Adapter | AC Adapter (DC12-24V) |
| Battery | Built-in 4300mAh |
| Total Output Power | 6.5Watt |
| Jamming Range | 10-30M |
| Weight | 950g |
|---|---|
| Dimensions | 90×38×156mm (excluding Antennas) |
| Jamming Range | 10-30 Meters (depending On Signal Strength) |
| Total Output Power | 6.5Watt |
| Working Time | 1.5 Hours |
| Power Supply | AC110-240V, DC 24V |
|---|---|
| Output Power | 630W |
| Jamming Radius | 50-500M Depending On The Environment Signal Strength |
| Power Consumption | 2000W |
| Humidity | 30%-95% |
| Color | Black |
|---|---|
| Weight | 45kg,10.5KG,> 50kg,<4KG,17kg |
| Voltage | 27/28V DC,220V,28V |
| Control Distance | 1000 Meters,>500m |
| Dimension | 210*110*25 (mm) |