| Gövde Rengi | Beyaz |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -25°C ila 55°C |
| sıkışma yarıçapı | 5-8 Metre |
| Anten | Dahili 3dBi çok yönlü kart anteni |
| Boyutlar | 73,3 mm (U) × 30,3 mm (G) × 9,3 mm (Y) |
| Boyutlar | 740×510×350mm (anten hariç) |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC adaptörü 50 ila 60Hz (110 veya 240V AC-27V DC) |
| Net ağırlığı | 70kg |
| Toplam Güç | 350W |
| Ekranlama Yarıçapı | -75dBm'de 300-1000 metre |
| Anten | 380mm Uzunluk |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Boyutlar | 330×238×60mm |
| Ağırlık | 6.5kg |
| Sıkışma aralığı | Yarıçap 10-40 metre (-75dBm@Çok yönlü antenler) |
| Çıkış Gücü | 125W |
|---|---|
| Boyut | 410x240x100mm |
| Ağırlık | 6kg |
| Garanti | 12 Ay |
| Soğutma fanları | 3 adet |
| İsim | RF güç modülü |
|---|---|
| Tip | RF Modülü |
| Çıkış Gücü | 1W~1000W |
| Sıklık | 20Mhz~20GHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 50W |
| Çalışma Frekansı | 720-1020mhz |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Çalışma akımı | 3-4A |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 50W |
| Sıklık | 720-1020MHz |
| Boyut | 117*40*18mm |
| Ağırlık | 230g |
| Birim Başına Modüller | 13 |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 1300 Watt |
| Güç Kaynağı | AC110-240V, 24V veya 48V DC |
| Uzaktan kumanda | Kablolu Açma/Kapama Anahtarı |
| Çalışma Saatleri | Sınırsız |
| Nem | %5-95 |
|---|---|
| Ağırlık | 65kg |
| Güç Tüketimi | 3000W |
| Harici Panel Anten Boyutu | 640×540×550mm |
| Güç Kaynağı | AC110-240V |
| Boyutlar | 400 x 290 x 135 mm (anten hariç) |
|---|---|
| Net ağırlığı | 16kg |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 ° C ila 60 ° C |
| Ekranlama Yarıçapı | -75dBm'de 20-500 metre |
| Garanti | Teslim Tarihinden İtibaren Bir Yıl |