| Naam | Radar voor kustbewaking |
|---|---|
| Frequentieband | X-band |
| Detectiesnelheid | 0,5 m/s - 83 m/s |
| Gegevenssnelheid | ≤ 5 s/cirkel |
| Voeding | ≤ 250W (stroomverbruik) AC220V (ingang) |
| Gewicht | 65KG |
|---|---|
| Stroomverbruik | 3000W |
| Voeding | AC110-240V |
| Jamming straal | 50-800M (omgevingsafhankelijk) |
| Antennegrootte (L*H*W) | 640*540*550mm |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Detectiebereik | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, "Mavic", RCS≈0,01 vierkante meter) |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Piekopbrengst | 4W/paneel |
| Voeding | AC220V/250W |
| Voeding | AC220V, DC24V |
|---|---|
| Gewicht | 15KG |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Jamming Range | 20-120 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| interne batterij | 24V DC, 2 uur looptijd |
| Afmetingen (L × W × H) | 320×120×430 mm |
|---|---|
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Aantal Antennes | 6 |
| Jamming Range | 20-120 meter (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Voeding | AC220V, DC24V |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 90Watt |
| Stroomverbruik | 300watt |
| Het Aantal van de stoorzendermodule | 6 |
| Aantal Antennes | 6 |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
|---|---|
| Afstandsnauwkeurigheid | ≤10m |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
| Detectiebereik | 1,5 km (voetgangers) 3 km (voertuigen) |
| Azimuth-dekking | Enkel paneel: 90° (dubbel paneel: 180°, 3 panelen: 270°, 4 panelen: 360°) |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Detectiebereik | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, Mavic, RCS≈0,01 vierkante meter) |
| Azimuth-dekking | 4 panelen: 360°+ (hoogtedetectieradar 3D) |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Netto gewicht | ≤ 70 kg |