| Naam | Draadloze signaalstoorzenders |
|---|---|
| Garantie | 36 maanden,2 jaar,12 maanden,3 jaar,1 jaar |
| Gebruik | Automobiel, handbediende |
| Maat | 85 mm x 37 mm x 23 mm, 320 * 200 * 460 mm, 150 mm * 100 mm * 16 mm, 65 mm x 61 mm x 26 mm |
| Kleur | Zwart, wit |
| Vochtigheid | 30%-95% |
|---|---|
| Grootte (L×B×H) | 580×280×410 mm |
| Lopende Temperatuur | -20°C aan +55°C |
| Gewicht | 30 kg |
| Voeding | AC220V, DC24V |
| Afmetingen | 580×280×410mm |
|---|---|
| Bedrijfsvochtigheid | 30%-95% |
| met een vermogen van niet meer dan 50 W | 6 |
| Optionele externe batterij | 24V DC |
| Jamming Range | 50-500 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Stroominvoer | AC 110-240V |
|---|---|
| Gewicht | 6,5 kg |
| Verpakkingsgrootte | 450×430×150mm |
| Antenne -winst | 5 dBi |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Verdienen | 50±1,0 dB |
|---|---|
| Tijdvertraging | < 1 μs |
| Bedrijfstemperatuur | -20 aan +80°C |
| Uitgangsvermogen | 50 ± 1 dBm |
| Afmetingen | 175 mm × 164 mm × 60 mm (L × B × H) |
| Stroominvoer | AC 110-240V |
|---|---|
| Voeding | 165W |
| Gewicht | 6,5 kg |
| Productgrootte | 440×410×120mm |
| Vochtigheid | ≤85%RH |
| Bedrijfsuren | Onbeperkt |
|---|---|
| Modules per eenheid | 15 |
| Voeding | AC110-240V, 24V gelijkstroom |
| Uitgangsvermogen | 1135 Watt |
| Draadloze afstandsbediening | On/Off Schakelaar |
| Uitgangsvermogen | 1300 Watt |
|---|---|
| Signaalbron | DDS |
| Voeding | AC110-240V, 24V of 48V DC |
| Afstandsbediening | Bedrade AAN/UIT-schakelaar |
| Bescherming eindversterker | Volledige VSWR-Beschermer |
| Gewicht | 65KG |
|---|---|
| Stroomverbruik | 3000W |
| Voeding | AC110-240V |
| Jamming straal | 50-800M (omgevingsafhankelijk) |
| Antennegrootte (L*H*W) | 640*540*550mm |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Functie | Zeer gevoelig, beveiligingsalarmsysteem, geeft EAS-harde tag vrij, anti-diefstal harde tag-verwijder |
| Slot | 3-ballenslot super/standaard, drieballenkoppeling, magnetische vergrendeling, Supperlock, standaard/ |
| Voordeel | Beste kwaliteit en fabrieksprijs |
| Gewicht | 12,5 kg/doos, 345 g |