| Voeding | Wisselstroomadapter 50-60 Hz |
|---|---|
| Totaal vermogen | 70W |
| Beveiligingsstraal | 20-80 meter bij -75dBm |
| Werktemperatuur | -20°C tot +60°C |
| Garantie | Eén jaar na levering |
| Voeding | AC 110-240V tot DC12V |
|---|---|
| Afmetingen | 200×133×66mm (zonder antenne) |
| Netto gewicht | 1,8 kg |
| Garantie | Eén jaar na levering |
| Totaal vermogen | 24W |
| Voeding | Wisselstroomadapter (AC220V-DC12V) |
|---|---|
| Afmetingen | 238 mm (breedte) * 60 mm (hoogte) * 395 mm (lengte) |
| Netto gewicht | 7,0 kg |
| Type | GPS-tracker, frequentieregeling, UAV-stoorzender |
| Garantie | 36 maanden,2 jaar,12 maanden,3 jaar,1 jaar |
| Voeding | AC100-240V of 12V-Autolader |
|---|---|
| Jamming Range | Straal 10-30 meter |
| Werktijd | 2,5 uur, Ni-Mh-batterij 16000mAh |
| Afmetingen | 220 x 140 x 70 mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Voeding | AC110-240V, DC28V |
|---|---|
| Afmetingen | 220 × 110 × 146 mm |
| Gewicht | 5,5 kg |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Stallingsbereik (radius) | 50-200 m (afhankelijk van lokale signaalintensiteit) |
| Beveiligingsstraal | 0,5-1,5 meter |
|---|---|
| Beveiligingseffect | > 80% |
| Beschermingshoek | Horizontaal 90° / Verticaal 90° |
| Productgewicht | 0,6 kg |
| Productafmetingen | 142*74*29mm |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +50 ° C |
|---|---|
| Bedrijfsvochtigheid | 30%-95% |
| Hostgewicht | 6,0 kg |
| Stroomverbruik | 480W |
| Externe voeding | AC~220V |
| Uitgangsvermogen | 10W |
|---|---|
| Gewicht | 2,0 kg |
| Afmetingen | 195×102×48mm (exclusief antenne) |
| Beveiligingsstraal | 10-25 meter (afhankelijk van lokale signaalsterkte) |
| Koelsysteem | Hoogefficiënte radiator van aluminiumlegering met 3 ingebouwde koelventilatoren |
| Afmetingen | 380 × 280 × 130 mm met ingebouwde 2-10 dBi directionele antennes met hoge versterking |
|---|---|
| Verpakkingsgrootte | 485 × 350 × 185 mm |
| Netto gewicht | 4,8 kg |
| Totaal vermogen | 103W |
| Beveiligingsafstand | 10-100 meter bij -75dBm |
| Maat | 14,5 * 9,5 cm, 20 * 10 cm of aangepast, 21,5 * 20 cm, 16 * 11 cm, aangepast |
|---|---|
| Functie | Versterkend, Bluetooth, microfoon, antistraling en schildsignaal, waterdicht |
| Garantie | 1 jaar, 12 maanden, 6 maanden, 2 jaar |
| Gewicht | 1-2 kg, 40 g, 60 g, 28 g |
| Mededeling | Draadloze |