| منبع تغذیه | آداپتور AC 50-60Hz |
|---|---|
| توان کل | 70 وات |
| شعاع محافظ | 20-80 متر در -75dBm |
| دمای کاری | -20 درجه سانتیگراد تا +60 درجه سانتیگراد |
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |
| منبع تغذیه | AC 110-240V تا DC12V |
|---|---|
| ابعاد | 200×133×66mm (بدون آنتن) |
| وزن خالص | 1.8 کیلوگرم |
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |
| توان کل | 24 وات |
| منبع تغذیه | آداپتور برق متناوب (AC220V-DC12V) |
|---|---|
| ابعاد | 238 میلی متر (عرض) * 60 میلی متر (ارتفاع) * 395 میلی متر (طول) |
| وزن خالص | 7.0 کیلوگرم |
| تایپ کنید | ردیاب GPS، کنترل فرکانس، مسدود کننده پهپاد |
| گارانتی | 36 ماه، 2 سال، 12 ماه، 3 سال، 1 سال |
| منبع تغذیه | شارژر اتومبیل AC100-240V یا 12V |
|---|---|
| محدوده جنجال | شعاع 10-30 متر |
| زمان کار | 2.5 ساعت، باتری Ni-Mh 16000 میلی آمپر ساعت |
| ابعاد | 220 × 140 × 70 میلی متر |
| گارانتی | 1 سال |
| منبع تغذیه | AC110-240V، DC 28V |
|---|---|
| ابعاد | 220 × 110 × 146 میلی متر |
| وزن | 5.5 کیلوگرم |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
| محدوده گیربندی (قطر) | 50-200 متر (بسته به شدت سیگنال محلی) |
| شعاع محافظ | 0.5-1.5 متر |
|---|---|
| اثر محافظ | > 80 ٪ |
| زاویه محافظت | افقی 90 درجه / عمودی 90 درجه |
| وزن محصول | 0.6 کیلوگرم |
| ابعاد محصول | 142*74*29 میلی متر |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتیگراد تا +50 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| رطوبت عملیاتی | 30 تا 95 درصد |
| وزن میزبان | 6.0 کیلوگرم |
| مصرف برق | 480W |
| منبع تغذیه خارجی | AC~220V |
| توان خروجی | 10 وات |
|---|---|
| وزن | 2.0 کیلوگرم |
| ابعاد | 195×102×48 میلیمتر (به استثنای آنتن) |
| شعاع محافظ | 10-25 متر (بسته به قدرت سیگنال محلی) |
| سیستم خنک کننده | رادیاتور آلیاژی آلومینیومی با راندمان بالا با 3 فن خنک کننده داخلی |
| ابعاد | 380 × 280 × 130 میلی متر با آنتن های جهت دار داخلی 2-10dBi با بهره بالا |
|---|---|
| اندازه بسته بندی | 485 × 350 × 185 میلی متر |
| وزن خالص | 4.8 کیلوگرم |
| توان کل | 103 وات |
| فاصله محافظتی | 10-100 متر در -75dBm |
| اندازه | 14.5 * 9.5 سانتی متر، 20 * 10 سانتی متر یا سفارشی، 21.5 * 20 سانتی متر، 16 * 11 سانتی متر، سفارشی |
|---|---|
| تابع | تقویت کننده، بلوتوث، میکروفون، سیگنال ضد تشعشع و محافظ، ضد آب |
| گارانتی | 1 سال، 12 ماه، 6 ماه، 2 سال |
| وزن | 1-2 کیلوگرم، 40 گرم، 60 گرم، 28 گرم |
| ارتباط | بی سیم |