| وزن | 12 کیلوگرم |
|---|---|
| بعد | ۶۸۰ × ۲۴۰ × ۹۵ میلی متر |
| گارانتی | 1 سال |
| منبع تغذیه | AC110 یا 220-240V / DC 27V |
| محدوده جنجال | شعاع 50 تا 150 متر (-75dBm@آنتن های همه جهته) |
| محدوده دما | -10 تا +55 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| رطوبت نسبی | ≤90٪ (RH) |
| فشار هوا | 86 ~ 106 کیلوپاسکال |
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |
| ورودی برق | AC 160V-240V |
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |
|---|---|
| توان کل | 1.5 وات |
| اندازه بسته بندی | 150×145×35 میلی متر |
| منبع تغذیه | آداپتور برق متناوب 50-60 هرتز (110-240 ولت AC به 5 ولت USB)، شارژر اتومبیل DC12 ولت به 5 ولت USB |
| شعاع محافظ | 0-5 متر در -75dBm (بسته به قدرت سیگنال) |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| محدوده رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| ابعاد | 592×395×265mm |
| محدوده جنجال | 50-300 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| ماژول های Jammer | 5 |
| قدرت خروجی کل | 0.9 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC 100-240V، 50-60Hz با آداپتور DC12V |
| دامنه موثر | 1-5 متر (بسته به قدرت سیگنال) |
| وزن | 500 گرم |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
| ابعاد | 163×85×43 میلیمتر (به استثنای آنتن) |
|---|---|
| وزن خالص | 1 کیلوگرم |
| توان کل | 5.6 وات |
| باتری داخلی | 7.4V/4700mAh |
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |
| وزن | 6.2 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 440 × 250 × 90 میلی متر |
| منبع تغذیه | AC100-240V یا DC 24V |
| کنترل از راه دور | 2-5 متر با کنترل از راه دور مادون قرمز برای روشن/خاموش برق |
| آنتن | طول 380 میلی متر |
| وزن ناخالص | 7 کیلوگرم در هر ست |
|---|---|
| ابعاد جعبه | 470×420×115 میلی متر |
| زمان عملیاتی | 365 روز کار مداوم |
| GPS L2/L5 | 1170-1280 مگاهرتز |
| منبع تغذیه | ورودی AC 100-240 ولت به DC 12 ولت |
| قدرت خروجی کل | 30-35 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه | 10.6 ولت - 36 ولت / 1.5 آمپر، 10.6 ولت - 36 ولت / 1.5 آمپر |
| وزن | 6.5 کیلوگرم |
| اندازه | 395×238×60mm |
| دمای در حال اجرا | -10°C تا +55°C |
| رطوبت | 5٪ - 95٪ |
|---|---|
| دمای در حال اجرا | -10 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| وزن | 3.0 کیلوگرم |
| مصرف برق | 75 وات |
| اندازه | 44*11*3.5 سانتی متر |