| Gewicht | 12KG |
|---|---|
| Dimensie | 680 x 240 x 95mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Voeding | AC110 of 220-240V/gelijkstroom 27V |
| Jamming Range | Straal 50~150 meter (-75dBm bij omnidirectionele antennes) |
| Temperatuurbereik | -10 aan +55℃ |
|---|---|
| RELATIEVE VOCHTIGHEID | ≤90% (RV) |
| Luchtdruk | 86~106kpa |
| Garantie | Eén jaar na levering |
| Stroominvoer | Wisselstroom 160V-240V |
| Garantie | Eén jaar na levering |
|---|---|
| Totaal vermogen | 1.5W |
| Verpakkingsgrootte | 150×145×35mm |
| Voeding | AC-adapter 50-60Hz (110-240V AC naar 5V USB), autolader DC12V naar 5V USB |
| Beveiligingsstraal | 0-5 meter bij -75dBm (afhankelijk van signaalsterkte) |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
|---|---|
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Afmetingen | 592×395×265mm |
| Jamming Range | 50-300 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| met een vermogen van niet meer dan 50 W | 5 |
| Totaal uitgangsvermogen | 0,9 Watt |
|---|---|
| Voeding | AC 100-240V, 50-60Hz met DC12V-adapter |
| Effectief bereik | 1-5 meter (afhankelijk van signaalsterkte) |
| Gewicht | 500g |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Afmetingen | 163×85×43mm (exclusief antenne) |
|---|---|
| Netto gewicht | 1 kg |
| Totaal vermogen | 5.6w |
| Ingebouwde batterij | 7.4V/4700mAh |
| Garantie | Eén jaar na levering |
| Gewicht | 6.2Kg |
|---|---|
| Afmetingen | 440 x 250 x 90mm |
| Voeding | AC100-240V of DC 24V |
| Afstandsbediening | 2-5 meter met infraroodafstandsbediening voor AAN/UIT |
| Antenne | 380 mm lang |
| Bruto gewicht | 7 kg per set |
|---|---|
| Doosafmetingen | 470×420×115mm |
| Bedrijfstijd | 365 dagen continu gebruik |
| GPS-L2/L5 | 1170-1280 MHz |
| Voeding | AC 100-240V naar DC 12V-ingang |
| Totaal uitgangsvermogen | 30-35 Watt |
|---|---|
| Voeding | 10,6V - 36V / 1,5A,10,6v-36v/1,5A |
| Gewicht | 6,5 kg |
| Maat | 395×238×60mm |
| Lopende Temperatuur | -10℃ aan +55℃ |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
|---|---|
| Lopende Temperatuur | -10ºC tot +55ºC |
| Gewicht | 3.0KG |
| Stroomverbruik | 75watt |
| Maat | 44*11*3,5 cm |