| Voeding | AC100-240V |
|---|---|
| Werktijd | 50 minuten |
| Gewicht | 10,8 kg |
| Afmetingen | 200 x 135 x 50 mm (alleen hoofdeenheid, antennes niet inbegrepen) |
| Garantie | 1 jaar |
| Stroomverbruik | 140W |
|---|---|
| Gewicht | 4,3 kg (verpakkingsgewicht: 7 kg) |
| Maat | 660×290×50mm |
| Werktijd van de batterij | 60 minuten |
| Inschakelen/weg | 3 onafhankelijke schakelaars voor elke band |
| Afmetingen | 90*40*23 mm |
|---|---|
| Jamming straal | 5-15 meters |
| Antenne | 2 stuks Omni-antenne |
| Uitgangsvermogen | 33DBM |
| Gewicht | Ongeveer 0,25 kg/stks |
| Ingebouwde batterij | 7.4V/12000mAh |
|---|---|
| Totaal vermogen | 16W |
| Netto gewicht | 1,5 kg |
| Garantie | Eén jaar na levering |
| Continue werking | Ruim 2,5 uur |
| Apparaatgewicht | 800 g |
|---|---|
| Bedrijfsvochtigheid | 5% tot 80% |
| Bedrijfstemperatuur | -10°C tot +50°C |
| Spanning | AC100-240V / DC12V |
| Afmetingen apparaat | 130 mm × 80 mm × 38 mm |
| Gewicht | 0,8 kg |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +50 ° C |
| Garantie | 1 jaar vanaf de verzenddatum |
| Afmetingen apparaat | 113×60×31mm |
| Batterijduur | 1-2 uur bij volledige lading |
| Werktemperatuur | -40℃ aan 55℃ |
|---|---|
| Lichaamsgewicht | 17.0kg |
| Lichaamsgrootte | 450×450×200mm |
| Werkvochtigheid | 35% tot 85% |
| Stroominvoer | Wisselstroom 160V-240V |
| Voeding | Wisselstroomadapter 50-60Hz (AC110/240V-DC27V) |
|---|---|
| Afmetingen | 335 x 238 x 60 mm (exclusief antennes) |
| Werktemperatuur | -30 ° C tot 60 ° C |
| Totaal vermogen | 70W |
| Garantie | Eén jaar na levering |
| Relatieve werkvochtigheid | 80% |
|---|---|
| Voeding | 150W |
| Werktijd | 24 uur per dag |
| Jamming Range | 5-30 meters |
| Werktemperatuur | -40 tot 55℃ |
| Bescherming | 100% veilige VSWR-overbescherming (isolator) voor elke module |
|---|---|
| Jamming Range | 50-150 meter @ -75dBm |
| Batterijduur | 1-2 uur (extra batterijopties beschikbaar) |
| Afmetingen | 490 x 370 x 190 mm (H × B × D) |
| Gewicht | 14 kg |