| منبع تغذیه | AC100-240V |
|---|---|
| زمان کار | 50 دقیقه |
| وزن | 1.8 کیلوگرم |
| ابعاد | 200 × 135 × 50 میلی متر (فقط واحد اصلی، شامل آنتن نمی شود) |
| گارانتی | 1 سال |
| مصرف برق | 140 وات |
|---|---|
| وزن | 4.3 کیلوگرم (وزن بسته بندی: 7 کیلوگرم) |
| اندازه | 660×290×50mm |
| زمان کار باتری | 60 دقیقه |
| روشن / خاموش | 3 سوئیچ مستقل برای هر باند |
| ابعاد | 90*40*23 میلی متر |
|---|---|
| شعاع پارازیت | 5-15 متر |
| آنتن | 2 عدد آنتن Omni |
| توان خروجی | 33dBm |
| وزن | تقریباً 0.25 کیلوگرم / PCS |
| باتری داخلی | 7.4 ولت / 12000 میلی آمپر ساعت |
|---|---|
| توان کل | 16 وات |
| وزن خالص | 1.5 کیلوگرم |
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |
| عمل مداوم | بیش از 2.5 ساعت |
| وزن دستگاه | 800 گرم |
|---|---|
| رطوبت عملیاتی | 5% تا 80% |
| دمای عملیاتی | -10 تا +50 درجه سانتیگراد |
| ولتاژ | AC100-240V / DC12V |
| ابعاد دستگاه | 130mm × 80mm × 38mm |
| وزن | 0.8 کیلوگرم |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتیگراد تا +50 درجه سانتیگراد |
| گارانتی | 1 سال از تاریخ ارسال |
| ابعاد دستگاه | 113 × 60 × 31 میلی متر |
| زمان اجرای باتری | 1-2 ساعت با شارژ کامل |
| دمای کاری | -40 ℃ تا 55 ℃ |
|---|---|
| وزن بدن | 17.0 کیلوگرم |
| اندازه بدن | 450×450×200 میلی متر |
| رطوبت کاری | 35% تا 85% |
| ورودی برق | AC 160V-240V |
| منبع تغذیه | آداپتور AC 50-60Hz (AC110/240V-DC27V) |
|---|---|
| ابعاد | 335 × 238 × 60 میلی متر (به استثنای آنتن ها) |
| دمای کاری | -30 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد |
| توان کل | 70 وات |
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |
| رطوبت نسبی کار | 80% |
|---|---|
| منبع تغذیه | 150 وات |
| زمان کار | 24 ساعت به طور مداوم |
| محدوده جنجال | 5-30 متر |
| دمای کاری | -40 تا 55 درجه سانتیگراد |
| حفاظت | 100٪ ایمن VSWR بیش از حفاظت (Isolator) برای هر ماژول |
|---|---|
| محدوده جنجال | 50-150 متر @ -75dBm |
| زمان کار باتری | 1-2 ساعت (گزینه های باتری اضافی موجود است) |
| ابعاد | 490 × 370 × 190 میلیمتر (طول × عرض × عرض) |
| وزن | 14 کیلوگرم |