| منبع تغذیه | آداپتور برق متناوب (AC220V-DC24V 10A) |
|---|---|
| شعاع رهگیری | 10-50 متر (وابسته به قدرت سیگنال و محیط) |
| وزن ناخالص | 5.5 کیلوگرم |
| ابعاد | 330×280×120 میلی متر |
| محدوده رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| منبع تغذیه | AC110-240V، DC 28V |
|---|---|
| ابعاد | 220 × 110 × 146 میلی متر |
| وزن | 5.5 کیلوگرم |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
| محدوده گیربندی (قطر) | 50-200 متر (بسته به شدت سیگنال محلی) |
| ابعاد | 163×85×43 میلیمتر (به استثنای آنتن) |
|---|---|
| وزن خالص | 1 کیلوگرم |
| توان کل | 5.6 وات |
| باتری داخلی | 7.4V/4700mAh |
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |
| قدرت خروجی کل | 0.9 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC 100-240V، 50-60Hz با آداپتور DC12V |
| دامنه موثر | 1-5 متر (بسته به قدرت سیگنال) |
| وزن | 500 گرم |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
| رنگ | سفید |
|---|---|
| وزن ناخالص | 20 گرم |
| ابعاد بسته بندی | 68 (L) × 20 (W) × 10 (H) میلی متر |
| رطوبت نسبی | 5-95٪ |
| دمای ذخیره سازی | -50 درجه سانتی گراد تا +60 درجه سانتی گراد |
| منبع تغذیه | AC 110-240V / DC 12V |
|---|---|
| ابعاد | 278 × 137 × 42 میلی متر |
| وزن | 2.5 کیلوگرم |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
| محدوده رطوبت | 5٪ - 95٪ |
| ابعاد | 210 × 50 × 170 میلی متر (عرض x ارتفاع x طول) |
|---|---|
| وزن خالص | 3.0 کیلوگرم |
| توان کل | 20 وات |
| شعاع محافظ | 2-50 متر در -75dBm |
| منبع تغذیه | آداپتور AC 50-60Hz (AC110-240V-DC5V) |
| دمای عملیاتی | -30 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| قدرت خروجی کل | 12 وات (0.7 وات در هر باند) |
| شعاع پوشش | 2-20 متر در -75dBm (بر اساس قدرت سیگنال محلی متفاوت است) |
| باتری داخلی | 7.4V/12000mAh قابل شارژ |
| ابعاد | 280×130×46mm (شامل آنتن مخفی) |
| توان خروجی | 30dBm |
|---|---|
| منبع تغذیه | 110-220VAC، DC-5V-0.8A |
| شعاع پارازیت | 1-10 متر |
| وزن | 0.24 کیلوگرم |
| ابعاد | 97×48×18 میلی متر |
| منبع تغذیه | آداپتور برق متناوب (AC220V-DC12V) |
|---|---|
| ابعاد | 238 میلی متر (عرض) * 60 میلی متر (ارتفاع) * 395 میلی متر (طول) |
| وزن خالص | 7.0 کیلوگرم |
| تایپ کنید | ردیاب GPS، کنترل فرکانس، مسدود کننده پهپاد |
| گارانتی | 36 ماه، 2 سال، 12 ماه، 3 سال، 1 سال |