| Voeding | Wisselstroomadapter (AC220V-DC24V 10A) |
|---|---|
| Onderscheppingsradius | 10-50 meter (signaalsterkte en omgevingsafhankelijk) |
| Bruto gewicht | 5,5 kg |
| Afmetingen | 330×280×120 mm |
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Voeding | AC110-240V, DC28V |
|---|---|
| Afmetingen | 220 × 110 × 146 mm |
| Gewicht | 5,5 kg |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Stallingsbereik (radius) | 50-200 m (afhankelijk van lokale signaalintensiteit) |
| Afmetingen | 163×85×43mm (exclusief antenne) |
|---|---|
| Netto gewicht | 1 kg |
| Totaal vermogen | 5.6w |
| Ingebouwde batterij | 7.4V/4700mAh |
| Garantie | Eén jaar na levering |
| Totaal uitgangsvermogen | 0,9 Watt |
|---|---|
| Voeding | AC 100-240V, 50-60Hz met DC12V-adapter |
| Effectief bereik | 1-5 meter (afhankelijk van signaalsterkte) |
| Gewicht | 500g |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Bruto gewicht | 20G |
| Afmetingen verpakking | 68(L) × 20(B) × 10(H) mm |
| RELATIEVE VOCHTIGHEID | 5-95% |
| Opslagtemperatuur | -50°C tot +60°C |
| Voeding | Wisselstroom 110-240 V / gelijkstroom 12 V |
|---|---|
| Afmetingen | 278 × 137 × 42 mm |
| Gewicht | 2,5 kg |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Vochtigheidsbereik | 5% - 95% |
| Afmetingen | 210 x 50 x 170 mm (breedte x hoogte x lengte) |
|---|---|
| Netto gewicht | 3.0KG |
| Totaal vermogen | 20W |
| Beveiligingsstraal | 2-50 meter bij -75dBm |
| Voeding | Wisselstroomadapter 50-60Hz (AC110-240V-DC5V) |
| Bedrijfstemperatuur | -30 ° C tot 60 ° C |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 12W (0,7W per band) |
| Beschermingsradius | 2-20 meter bij -75 dBm (varieert afhankelijk van lokale signaalsterkte) |
| Ingebouwde batterij | 7,4V/12000mAh oplaadbaar |
| Afmetingen | 280×130×46mm (inclusief verborgen antenne) |
| Uitgangsvermogen | 30 dBm |
|---|---|
| Voeding | 110-220VAC, DC-5V-0,8A |
| Jamming straal | 1-10 meter |
| Gewicht | 0,24 kg |
| Afmetingen | 97×48×18mm |
| Voeding | Wisselstroomadapter (AC220V-DC12V) |
|---|---|
| Afmetingen | 238 mm (breedte) * 60 mm (hoogte) * 395 mm (lengte) |
| Netto gewicht | 7,0 kg |
| Type | GPS-tracker, frequentieregeling, UAV-stoorzender |
| Garantie | 36 maanden,2 jaar,12 maanden,3 jaar,1 jaar |