| محدوده رطوبت | 30 تا 95 درصد |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| وزن ناخالص | 3.6 کیلوگرم |
| توان خروجی RF | 22 وات |
| ابعاد | 350×278×98 میلی متر |
| اندازه بسته بندی | 250×240×70 میلی متر |
|---|---|
| توان کل | 5 وات |
| باتری داخلی | 7.4V/8000mAh |
| عمل مداوم | 3+ ساعت |
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |
| دمای عملیاتی | -10 تا +50 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| رطوبت عملیاتی | 5% تا 80% |
| وزن دستگاه | 800 گرم |
| ابعاد دستگاه | 130mm × 80mm × 38mm |
| قدرت خروجی کل | 4 وات |
| منبع تغذیه | آداپتور AC 50 تا 60 هرتز |
|---|---|
| توان کل | 108 وات |
| شعاع محافظ | 20-80 متر در -75dBm |
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |
| جم شعاع | 20-80 متر |
| منبع تغذیه | آداپتور برق متناوب (AC220V-DC12V) |
|---|---|
| شعاع محافظ | 5-50 متر (بسته به قدرت سیگنال) |
| ابعاد | 238×60×395 میلی متر |
| وزن خالص | 7.0 کیلوگرم |
| فرکانس های اختیاری | 4G2300، WIFI5.8G، 3.6G، UHF200-400MHz، دوربین بی سیم 1000-1390MHz و غیره. |
| اندازه بسته بندی | 52×45×15 سانتی متر |
|---|---|
| وزن خالص | 10 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | آداپتور AC 50-60Hz (110-240V AC تا 24V DC) |
| ابعاد | 410×310×91 میلیمتر (به استثنای آنتنها) |
| شعاع محافظ | 10-80 متر در -75dBm |
| وزن | 7.5 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 395mm x 238mm x 60mm |
| منبع تغذیه | AC 100-240 ولت و کابل 12 ولت به باتری ماشین (طول 300 میلی متر) |
| قدرت خروجی کل | 38W |
| محدوده جنجال | تا 40 متر (بسته به قدرت سیگنال محلی) |
| ابعاد | 370 × 140 × 51 میلی متر |
|---|---|
| قدرت خروجی کل | 18 وات |
| وزن | 4.0 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | 50 تا 60 هرتز، 100 تا 240 ولت متناوب با آداپتور AC (AC100-240V-DC12V) |
| محدوده جنجال | تا 40 متر (برد بستگی به قدرت سیگنال در منطقه داده شده دارد) |
| منبع تغذیه | آداپتور برق متناوب 50-60 هرتز (110 یا 220 ولت AC-12 ولت DC) با شارژر باتری ذخیره سازی خودرو |
|---|---|
| ابعاد | 460 × 238 × 60 میلی متر (به استثنای آنتن ها) |
| اندازه بسته بندی | 55 × 44 × 15 سانتی متر |
| وزن خالص | 7 کیلوگرم |
| توان کل | 42W |
| قدرت خروجی کل | 10 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC110-240V، DC 5V/8A |
| مصرف برق | 30 وات |
| وزن | 2.8 کیلوگرم |
| رطوبت | 5٪ - 95٪ |