| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Bruto gewicht | 3,6 kg |
| Rf-Outputmacht | 22 Watt |
| Afmetingen | 350×278×98mm |
| Verpakkingsgrootte | 250×240×70mm |
|---|---|
| Totaal vermogen | 5W |
| Ingebouwde batterij | 7.4V/8000mAh |
| Continue werking | 3+ uur |
| Garantie | Eén jaar na levering |
| Bedrijfstemperatuur | -10°C tot +50°C |
|---|---|
| Bedrijfsvochtigheid | 5% tot 80% |
| Apparaatgewicht | 800 g |
| Afmetingen apparaat | 130 mm × 80 mm × 38 mm |
| Totaal uitgangsvermogen | 4W |
| Voeding | Wisselstroomadapter (AC220V-DC12V) |
|---|---|
| Beveiligingsstraal | 5-50 meter (afhankelijk van signaalsterkte) |
| Afmetingen | 238×60×395mm |
| Netto gewicht | 7,0 kg |
| Optionele frequenties | 4G2300, WIFI5.8G, 3.6G, UHF200-400MHz, draadloze camera 1000-1390MHz, enz. |
| Verpakkingsgrootte | 52×45×15cm |
|---|---|
| Netto gewicht | 10 kg |
| Voeding | AC-adapter 50-60Hz (110-240V AC naar 24V DC) |
| Afmetingen | 410×310×91mm (exclusief antennes) |
| Beveiligingsstraal | 10-80 meter bij -75dBm |
| Voeding | Wisselstroomadapter 50 tot 60 Hz |
|---|---|
| Totaal vermogen | 108w |
| Beveiligingsstraal | 20-80 meter bij -75dBm |
| Garantie | Eén jaar na levering |
| Jamstraal | 20-80 meter |
| Gewicht | 7,5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 395 mm x 238 mm x 60 mm |
| Voeding | AC 100-240V en 12V kabel naar autoaccu (300 mm lengte) |
| Totaal uitgangsvermogen | 38W |
| Jamming Range | Tot 40 meter (afhankelijk van lokale signaalsterkte) |
| Afmetingen | 370 x 140 x 51mm |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 18W |
| Gewicht | 4.0KG |
| Voeding | 50 tot 60 Hz, 100 tot 240 V AC met AC-adapter (AC100-240V-DC12V) |
| Jamming Range | Tot 40 meter (bereik is afhankelijk van de signaalsterkte in een bepaald gebied) |
| Voeding | AC-adapter 50-60Hz (110 of 220V AC-12V DC) met auto-acculader |
|---|---|
| Afmetingen | 460 × 238 × 60 mm (exclusief antennes) |
| Verpakkingsgrootte | 55×44×15cm |
| Netto gewicht | 7KG |
| Totaal vermogen | 42W |
| Totaal uitgangsvermogen | 10 watt |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V, DC5V/8A |
| Stroomverbruik | 30 watts |
| Gewicht | 2,8 kg |
| Vochtigheid | 5% - 95% |