| قدرت خروجی کل | 2 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC110-240V 12V |
| باتری داخلی | 2500 میلی آمپر بر ساعت |
| ابعاد دستگاه | 113×60×31 میلی متر |
| رطوبت عملیاتی | 5٪ - 95٪ |
| قدرت خروجی کل | 30-35 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه | 10.6 ولت - 36 ولت / 1.5 آمپر، 10.6 ولت - 36 ولت / 1.5 آمپر |
| وزن | 6.5 کیلوگرم |
| اندازه | 395×238×60mm |
| دمای در حال اجرا | -10°C تا +55°C |
| محدوده دما | -10 تا +55 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| رطوبت نسبی | ≤90٪ (RH) |
| فشار هوا | 86 ~ 106 کیلوپاسکال |
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |
| ورودی برق | AC 160V-240V |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| ابعاد | 90×38×156 میلی متر (به استثنای آنتن ها) |
| وزن | 950 گرم |
| باتری | 4300 میلی آمپری داخلی |
| قدرت خروجی کل | 6.5 وات |
| وزن ناخالص | 7 کیلوگرم در هر ست |
|---|---|
| ابعاد جعبه | 470×420×115 میلی متر |
| زمان عملیاتی | 365 روز کار مداوم |
| GPS L2/L5 | 1170-1280 مگاهرتز |
| منبع تغذیه | ورودی AC 100-240 ولت به DC 12 ولت |
| شعاع پارازیت | 3 تا 30 متر (20 تا 100 متر برای پهپادهای پهپاد) |
|---|---|
| توان خروجی | 1 وات در هر باند، 10 وات کل |
| منبع تغذیه | AC 100-240V 50/60Hz تا DC 12V |
| ابعاد | 145 × 95 × 45 میلی متر (به استثنای آنتن ها) |
| وزن | 1.5 کیلوگرم |
| نام | درپوش سیگنال وای فای |
|---|---|
| رنگ | مشکی |
| ویژگی ها 2 | تایید نویز محیطی |
| وزن | 45 گرم در هر عدد، ≤ 45 کیلوگرم (6 کانال)، 30 گرم |
| قدرت | 150 میلی آمپر، در ولتاژ 12 - 24 ولت DC موجود است |
| نام | مختل کننده سیگنال وای فای |
|---|---|
| اندازه | 10 سانتی متر X 20 سانتی متر، 10 * 13.5 سانتی متر، 10 * 20 سانتی متر، 14.5 * 9.5 سانتی متر یا سفارشی، |
| رنگ | مشکی |
| قدرت | 150 میلی آمپر، در ولتاژ 12 - 24 ولت DC موجود است |
| تیونر حساسیت | از بین بردن تداخل محیط (نویز پس زمینه) |
| ابعاد | 90 × 50 × 15 میلی متر (طول × عرض × ارتفاع) |
|---|---|
| وزن خالص | 0.32 کیلوگرم |
| توان کل | 0.5W |
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |
| شعاع محافظ | 5-10 متر (بسته به قدرت سیگنال) |
| وزن | 2.5 کیلوگرم |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC110-240V، DC 12V |
| قدرت خروجی کل | 15 وات |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
| رطوبت | 5٪ - 95٪ |