| Totaal uitgangsvermogen | 2 Watt |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V 12V |
| Ingebouwde batterij | 2500mA/u |
| Afmetingen apparaat | 113×60×31mm |
| Bedrijfsvochtigheid | 5% - 95% |
| Totaal uitgangsvermogen | 30-35 Watt |
|---|---|
| Voeding | 10,6V - 36V / 1,5A,10,6v-36v/1,5A |
| Gewicht | 6,5 kg |
| Maat | 395×238×60mm |
| Lopende Temperatuur | -10℃ aan +55℃ |
| Temperatuurbereik | -10 aan +55℃ |
|---|---|
| RELATIEVE VOCHTIGHEID | ≤90% (RV) |
| Luchtdruk | 86~106kpa |
| Garantie | Eén jaar na levering |
| Stroominvoer | Wisselstroom 160V-240V |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
|---|---|
| Afmetingen | 90×38×156mm (exclusief antennes) |
| Gewicht | 950 g |
| Batterij | Ingebouwde 4300 mAh |
| Totaal uitgangsvermogen | 6,5 Watt |
| Bruto gewicht | 7 kg per set |
|---|---|
| Doosafmetingen | 470×420×115mm |
| Bedrijfstijd | 365 dagen continu gebruik |
| GPS-L2/L5 | 1170-1280 MHz |
| Voeding | AC 100-240V naar DC 12V-ingang |
| Jamming straal | 3m tot 30m (20m tot 100m voor UAV-drones) |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 1W per band, 10W totaal |
| Voeding | AC 100-240V 50/60Hz tot DC 12V |
| Afmetingen | 145 x 95 x 45 mm (exclusief antennes) |
| Gewicht | 1,5 kg |
| Naam | Wifi-signaalstopper |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Features2 | Verificatie van omgevingsgeluid |
| Gewicht | 45 g/stk, ≤ 45 kg (6 kanalen), 30 g |
| Stroom | 150 mA, Beschikbaar bij 12 V -24 V DC |
| Naam | Wifi-signaalverstoorder |
|---|---|
| Maat | 10CM X 20CM, 10*13.5cm, 10*20cm, 14.5*9.5cm of aangepast, 12.5*8CM |
| Kleur | Zwart |
| Stroom | 150 mA, Beschikbaar bij 12 V -24 V DC |
| Gevoeligheidstuner | Elimineer de omgevingsinterferentie (achtergrondruis) |
| Afmetingen | 90×50×15mm (L×B×H) |
|---|---|
| Netto gewicht | 0,32 kg |
| Totaal vermogen | 0,5 W |
| Garantie | Eén jaar na levering |
| Beveiligingsstraal | 5-10 meter (afhankelijk van signaalsterkte) |
| Gewicht | 2,5 kg |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V, DC 12V |
| Totaal uitgangsvermogen | 15 watt |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Vochtigheid | 5% - 95% |