| Maat | 370*140*51mm |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -10℃ aan +55℃ |
| Gewicht | 4.0KG |
| Stroomverbruik | 75 Watt |
| Stallingsbereik (radius) | 5-50 meter (afhankelijk van lokale signaalsterkte) |
| Effectief bereik | 1-5 meter (afhankelijk van signaalsterkte) |
|---|---|
| Gewicht | 500g |
| Afmetingen | 9,5 cm × 1,9 cm × 4,5 cm |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Totaal uitgangsvermogen | 0,9 Watt |
| Bedrijfstemperatuur | -10 aan +50°C |
|---|---|
| Gewicht | 50KG |
| Voeding | AC110-240V, DC27V |
| Uitgangsvermogen | 600W |
| Afmetingen | 592×395×265mm (L×H×B) |
| Werkomgeving | -25°C tot 50°C |
|---|---|
| Beschermingsniveau | IP55 (regenbestendig) |
| Hostgewicht | Maximaal 35 kg |
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
| Garantie | 1 jaar |
| WIFI | 2400-2500 MHz |
|---|---|
| Gewicht | 3KG |
| Maat | 363*137*42mm |
| Lopende Temperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
|---|---|
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Afmetingen | 592×395×265mm |
| Gewicht | 45 kg |
| Jamming Range | 50-600 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Impedantie | 50 ohm |
|---|---|
| Verdienen | 2-3dBi |
| Max. Stroom | 50 W |
| Kleur | Zwart |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Voeding | 50 tot 60 Hz, wisselstroom 100 tot 240 V |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 2,5 Watt |
| Gewicht | 850 g |
| Afmetingen | 78x34x138mm (exclusief antennes) |
| Werktijd | 1-2 uur |
| Batterij | 27V 56Ah |
|---|---|
| Afmetingen | 630×500×350mm (exclusief antenne) |
| Voeding | AC-adapter 50 tot 60 Hz, (AC110 of 240V-DC27V) |
| Netto gewicht | 50KG |
| Totaal vermogen | 400W |
| Voeding | AC110~240V 50/60Hz |
|---|---|
| Ingebouwde batterij | 12V 4ah |
| Verwijzingsafstand | 10-15 meter (afhankelijk van lokale WiFi-signaalsterkte) |
| Stroomverbruik | 15W |
| Gewicht | 0,5 kg |