| اندازه | 370*140*51 میلی متر |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -10°C تا +55°C |
| وزن | 4.0 کیلوگرم |
| مصرف برق | 75 وات |
| محدوده گیربندی (قطر) | 5-50 متر (بسته به قدرت سیگنال محلی) |
| دامنه موثر | 1-5 متر (بسته به قدرت سیگنال) |
|---|---|
| وزن | 500 گرم |
| ابعاد | 9.5 × 1.9 × 4.5 سانتی متر |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
| قدرت خروجی کل | 0.9 وات |
| دمای عملیاتی | 10- تا 50+ درجه سانتی گراد |
|---|---|
| وزن | 50 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | AC110-240V، DC 27V |
| توان خروجی | 600 وات |
| ابعاد | 592 × 395 × 265 میلی متر (طول × ارتفاع × عرض) |
| محیط کار | -25 تا 50 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| سطح حفاظت | IP55 (ضد باران) |
| وزن میزبان | حداکثر 35 کیلوگرم |
| برنامه | فرودگاه ، آزمایشگاه آزمایشگاه/سیگنال ، سیگنال جامر ، کنفرانس ، هواپیماهای بدون سرنشین کنترل توسط GPS |
| گارانتی | 1 سال |
| WIFI | 2400-2500MHz |
|---|---|
| وزن | 3 کیلوگرم |
| اندازه | 363*137*42mm |
| دمای در حال اجرا | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
| رطوبت | 5٪ - 95٪ |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| ابعاد | 592×395×265mm |
| وزن | 45 کیلوگرم |
| محدوده جنجال | 50-600 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| امپدانس | 50 اهم |
|---|---|
| به دست آوردن | 2-3dBi |
| حداکثر قدرت | 50 وات |
| رنگ | مشکی |
| رطوبت | 5٪ - 95٪ |
| منبع تغذیه | 50 تا 60 هرتز، AC 100 تا 240 ولت |
|---|---|
| قدرت خروجی کل | 2.5 وات |
| وزن | 850 گرم |
| ابعاد | 78x34x138mm (به استثنای آنتن) |
| زمان کار | 1-2 ساعت |
| باتری | 27 ولت 56 آمپر ساعت |
|---|---|
| ابعاد | 630×500×350 میلی متر (به استثنای آنتن) |
| منبع تغذیه | آداپتور AC 50 تا 60 هرتز، (AC110 یا 240V-DC27V) |
| وزن خالص | 50 کیلوگرم |
| توان کل | 400 وات |
| منبع تغذیه | AC110~240V 50/60Hz |
|---|---|
| باتری داخلی | 12 ولت 4 ساعت |
| فاصله مرجع | 10-15 متر (بسته به قدرت سیگنال وای فای محلی) |
| مصرف برق | 15 وات |
| وزن | 0.5 کیلوگرم |