| منبع تغذیه | AC100-240V |
|---|---|
| زمان کار | 50 دقیقه |
| وزن | 1.8 کیلوگرم |
| ابعاد | 200 × 135 × 50 میلی متر (فقط واحد اصلی، شامل آنتن نمی شود) |
| گارانتی | 1 سال |
| ابعاد (L×W×H) | 320×120×430 میلی متر |
|---|---|
| محدوده رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| تعداد آنتن | 6 |
| محدوده جنجال | 20-120 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| منبع تغذیه | آداپتور AC 50-60Hz (AC110/240V-DC27V) |
|---|---|
| ابعاد | 335 × 238 × 60 میلی متر (به استثنای آنتن ها) |
| دمای کاری | -30 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد |
| توان کل | 70 وات |
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |
| قدرت خروجی کل | 15 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC110-240V، DC 19V |
| مصرف برق | 45 وات |
| رطوبت | 5٪ - 95٪ |
| محدوده جنجال | 5-40 متر |
| زمان کار | 3.0 ساعت |
|---|---|
| وزن | 1.8 کیلوگرم |
| ابعاد | 200 × 135 × 50 میلی متر (فقط واحد اصلی، به استثنای آنتن ها) |
| منبع تغذیه | شارژر اتومبیل AC100-240V یا 12V |
| گارانتی | 1 سال |
| منبع تغذیه | AC220V |
|---|---|
| منطقه پارازیت | 20-80 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| وزن | 8 کیلوگرم |
| ابعاد | 300×200×150 میلی متر |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| منبع تغذیه | آداپتور AC 50-60Hz (AC110/240V-DC27V) |
|---|---|
| اندازه بسته | 450 × 235 × 95 میلی متر |
| وزن | 6 کیلوگرم خالص |
| دمای عملیاتی | -30 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد |
| شعاع محافظ | 20-80 متر در -75dBm |
| منبع تغذیه | آداپتور AC (AC220V-DC19V) |
|---|---|
| شعاع پارازیت | 10-60 متر |
| توان خروجی RF | 22 وات |
| زمان عملیاتی | عمل مداوم |
| محدوده رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای در حال اجرا | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| وزن | 4.5 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | AC110-240V، DC 12V |
| رطوبت | 5٪ - 95٪ |
| اندازه | 510*380*9.5 میلی متر |
| وزن محصول | تقریبا 7.5 کیلوگرم |
|---|---|
| اندازه محصول | 460 * 238 * 60 میلی متر (به استثنای آنتن ها) |
| توان خروجی | مجموع 42 وات، 1-3 وات در هر باند |
| جم شعاع | 2-40 متر (بسته به قدرت سیگنال محلی) |
| منبع تغذیه | AC 110 ولت یا 220 ولت تا 12 ولت DC |