| Voeding | AC100-240V |
|---|---|
| Werktijd | 50 minuten |
| Gewicht | 10,8 kg |
| Afmetingen | 200 x 135 x 50 mm (alleen hoofdeenheid, antennes niet inbegrepen) |
| Garantie | 1 jaar |
| Afmetingen (L × W × H) | 320×120×430 mm |
|---|---|
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Aantal Antennes | 6 |
| Jamming Range | 20-120 meter (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Voeding | Wisselstroomadapter 50-60Hz (AC110/240V-DC27V) |
|---|---|
| Afmetingen | 335 x 238 x 60 mm (exclusief antennes) |
| Werktemperatuur | -30 ° C tot 60 ° C |
| Totaal vermogen | 70W |
| Garantie | Eén jaar na levering |
| Totaal uitgangsvermogen | 15 watt |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V, DC19V |
| Stroomverbruik | 45 watts |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Jamming Range | 5 - 40 meter |
| Werktijd | 3,0 uur |
|---|---|
| Gewicht | 1,8 kg |
| Afmetingen | 200 x 135 x 50 mm (alleen hoofdeenheid, exclusief antennes) |
| Voeding | AC100-240V of 12V-Autolader |
| Garantie | 1 jaar |
| Voeding | AC220V |
|---|---|
| Het blokkeren Gebied | 20-80 meter (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Gewicht | 8 kg |
| Afmetingen | 300×200×150mm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Voeding | Wisselstroomadapter 50-60Hz (AC110/240V-DC27V) |
|---|---|
| Pakketgrootte | 450 × 235 × 95 mm |
| Gewicht | Netto 6kg |
| Bedrijfstemperatuur | -30 ° C tot 60 ° C |
| Beveiligingsstraal | 20-80 meter bij -75dBm |
| Voeding | AC-adapter (AC220V-DC19V) |
|---|---|
| Jamming straal | 10 m-60 m |
| Rf-Outputmacht | 22 Watt |
| Bedrijfstijd | Continue werking |
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Lopende Temperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
|---|---|
| Gewicht | 4,5 kg |
| Voeding | AC110-240V, DC 12V |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Maat | 510*380*9.5mm |
| Productgewicht | Ongeveer 7,5 kg |
|---|---|
| Productgrootte | 460 * 238 * 60 mm (exclusief antennes) |
| Uitgangsvermogen | Totaal 42W, 1-3W per band |
| Jamstraal | 2-40 meter (afhankelijk van lokale signaalsterkte) |
| Voeding | AC 110V of 220V naar DC 12V |