| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -20 تا +55 درجه سانتیگراد |
| وزن | 3.6 کیلوگرم |
| ابعاد | 350 × 278 × 98 میلی متر |
| توان خروجی RF | 22 وات |
| ابعاد | 450 × 238 × 60 میلی متر (به استثنای آنتن ها) |
|---|---|
| وزن خالص | 7 کیلوگرم |
| توان کل | 52 وات |
| شعاع محافظ | 2-60 متر در -75dBm (شعاع سیگنال VHF/UHF تقریباً 10 متر) |
| وزن ناخالص | 8.0 کیلوگرم |
| اندازه محصول | 44 × 11 × 3.5 سانتی متر |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC110-240V تا DC12V |
| جم شعاع | 2-40 متر (بسته به قدرت سیگنال محلی) |
| توان خروجی | مجموع 18 وات |
| سیستم خنک کننده | طراحی ارتباط کم مصرف |
| قدرت خروجی کل | 13 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC110-240V، DC 12V |
| وزن | 2.5 کیلوگرم |
| اندازه | 278*137*42mm |
| دمای در حال اجرا | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
| وزن خالص | 2.2 کیلوگرم |
|---|---|
| توان کل | 28 وات |
| شعاع محافظ | 2-25 متر (بسته به قدرت سیگنال) |
| ابعاد | 200×133×66mm (بدون آنتن) |
| باتری داخلی | 7.4 ولت / 12000 میلی آمپر ساعت |
| وزن | 3.5 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 305 × 140 × 51 میلی متر |
| قدرت خروجی کل | 15 وات |
| GPS L2 | 1170-1300 مگاهرتز |
| محدوده جنجال | 2-50 متر (بسته به قدرت سیگنال محلی) |
| ابعاد فیزیکی | 339×236×60mm |
|---|---|
| وزن | 4 کیلوگرم |
| دمای کاری | -40-60 |
| رطوبت نسبی | 30-80٪ |
| پورت های خروجی | 10 بندر |
| نام | مسدود کننده های سیگنال gps |
|---|---|
| وزن محصول | تقریبا 7.5 کیلوگرم |
| اندازه محصول | 460 × 238 × 60 میلی متر (به استثنای آنتن ها) |
| منبع تغذیه | AC110 یا 220V تا DC12V |
| جم شعاع | 2 تا 40 متر |
| نام | جمر سیگنال دستی |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -20 تا +55 درجه سانتیگراد |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| باتری داخلی | 7.4 ولت / 12000 میلی آمپر ساعت |
| وزن ناخالص | 2 کیلوگرم |
| اندازه | 14.5 * 9.5 سانتی متر، 20 * 10 سانتی متر یا سفارشی، 21.5 * 20 سانتی متر، 16 * 11 سانتی متر، سفارشی |
|---|---|
| تابع | تقویت کننده، بلوتوث، میکروفون، سیگنال ضد تشعشع و محافظ، ضد آب |
| گارانتی | 1 سال، 12 ماه، 6 ماه، 2 سال |
| وزن | 1-2 کیلوگرم، 40 گرم، 60 گرم، 28 گرم |
| ارتباط | بی سیم |