| Vochtigheid | 30%-95% |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20 tot +55°C |
| Gewicht | 3,6 kg |
| Afmetingen | 350 × 278 × 98 mm |
| Rf-Outputmacht | 22 Watt |
| Afmetingen | 450 × 238 × 60 mm (exclusief antennes) |
|---|---|
| Netto gewicht | 7KG |
| Totaal vermogen | 52W |
| Beveiligingsstraal | 2-60 meter bij -75dBm (VHF/UHF-signaalradius ongeveer 10 meter) |
| Bruto gewicht | 8.0kg |
| Productgrootte | 44x11x3,5 cm |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V aan DC12V |
| Jamstraal | 2-40 meter (afhankelijk van lokale signaalsterkte) |
| Uitgangsvermogen | Totaal 18W |
| Koelsysteem | Communicatieontwerp met laag vermogen |
| Totaal uitgangsvermogen | 13 Watt |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V, DC 12V |
| Gewicht | 2,5 kg |
| Maat | 278*137*42mm |
| Lopende Temperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Netto gewicht | 2,2 kg |
|---|---|
| Totaal vermogen | 28W |
| Beveiligingsstraal | 2-25 meter (afhankelijk van signaalsterkte) |
| Afmetingen | 200×133×66mm (zonder antenne) |
| Ingebouwde batterij | 7.4V/12000mAh |
| Gewicht | 3,5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 305 x 140 x 51 mm |
| Totaal uitgangsvermogen | 15W |
| GPS-L2 | 1170-1300 MHz |
| Jamming Range | 2-50 meter (afhankelijk van lokale signaalsterkte) |
| Fysieke dimensies | 339×236×60mm |
|---|---|
| Gewicht | 4 kg |
| Werktemperatuur | -40-60 ℃ |
| RELATIEVE VOCHTIGHEID | 30-80% |
| Uitgangspoorten | 10 poorten |
| Naam | gps signaalstoorzenders |
|---|---|
| Productgewicht | Ongeveer 7,5 kg |
| Productgrootte | 460 x 238 x 60 mm (exclusief antennes) |
| Voeding | AC110 of 220V tot DC12V |
| Jamstraal | 2-40 meter |
| Naam | Handbediende Signaalstoorzender |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20 tot +55°C |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Ingebouwde batterij | 7.4V/12000mAh |
| Bruto gewicht | 2 kg |
| Maat | 14,5 * 9,5 cm, 20 * 10 cm of aangepast, 21,5 * 20 cm, 16 * 11 cm, aangepast |
|---|---|
| Functie | Versterkend, Bluetooth, microfoon, antistraling en schildsignaal, waterdicht |
| Garantie | 1 jaar, 12 maanden, 6 maanden, 2 jaar |
| Gewicht | 1-2 kg, 40 g, 60 g, 28 g |
| Mededeling | Draadloze |